Skip to main content

14.Bölüm

14.Bölüm

14.Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

Ödemenizi cep telefonunuzdan tek bir SMS ile gerçekleştirebilirsiniz.


537.749 kez izlendi
14.Bölüm
Annesi ile kızkardeşi arasında seçime zorlanan Mehmet, Falko’yu yakalıyor.

Annesi ile kız kardeşi arasında seçime zorlanan Mehmet perişandır. Aklında tek bir şey vardır; o da bunun hesabını Falko’ya sormak.

Mehmet’ten haber alamayan Özlem panik içindedir. Beklendiği haber gelir fakat, hiç de iç açıcı değildir.

Bekir’in yakalanması olayların seyirini değiştirir. Falko’nun peşine düşen Mehmet, Bekir’i kullanarak ona tuzak Kurar.

Kerem’in günlüğünü okuyan Leyla, Kemal’in onu aldattığını öğrenmiştir. Leyla kadının kim olduğunu öğrenmek için harekete geçer. Kemal’e ise hiç beklemediği bir anda Falko’dan telefon gelir. Kerem’i bırakma karşılığında 100 milyon dolar ister. Bu beklenmedik gelişme karşısında Leyla hemen abisi ile paranın hazırlanması için görüşmeye gider. Ancak Murat’ın söyledikleri Leyla’yı dehşete düşürür.

Bekir ile konuştuklarını hiç kimseye söylmemesini isteyen Mehmet, Falko’nun hesabını görmeye gider. Bekir’i beklerken karşısında Mehmet’i bulan Falko şaşkındır. Peki Mehmet tetiği çekecek midir? Kerem’e eve dönüş yolu gözükürken Özlem nerededir? Falko neden Özlem’in peşindedir? Özlem’in herkesten gizlediği sırrı nedir?

Tüm bu sorular “Kayıp”ın heyecan dolu bu bölümünde yanıt bulacak.kayıp 14. bölüm izle  kayıp 14. bölüm full izle  kayıp 14. bölüm seyret  kayıp 14. son bölüm izle  Kanal D dizi izle  kayıp 14. bölüm izle  kayıp izle  kayıp son bölüm izle  kayıp yeni bölümü izle  kayıp son bölüm