Skip to main content
 
117.Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

117.Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
117.Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

117.Bölüm

117.Bölüm

117.Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

117.Bölüm
117.Bölüm Sinan, Osman’dan habersiz Dilek için bir gazinoda şarkıcılık işi bulmuştur. Dilek şarkı söylerken mekana bir Arap petrol kralı ve oğlu gelirler. Delikanlı Dilek’i görür görmez aşık olur ve onunla evlenmek ister. Safiye’nin de desteği ile Dilek’i zengin Arap ile evlendirme kararı alırlar ancak, düğün günü gelen üç Arap kadının da Dilek’in kumaları olduğu öğrenilince ortalık karışır.
Kendine iş arayan Hüso, eşek kılığında reklam ilanı dağıtan bir hemşerisi ile karşılaşır. Hemşerisi Hüso’ya bu işin çok kolay olduğunu, üstelik iyi para kazandığını söyler. Bu fikir Hüso ile Fiko’nun hoşuna gider ve soluğu işveren ajansta alırlar. Hüso ve Fikoy’a bir görev verilir. Ayı kılığında çocuk partisine gidip onları eğlendireceklerdir. Hüso ve Fiko zenginlerin oturduğu bir villaya gelirler. Çocuklar etraflarını sarar. Bu sırada bir çocuğun ayağı ile vurduğu top karşı villanın camını kırar. Hüso ile Fiko topu getirmek için koşup gittiklerinde içeride iki mafyanın, uyuşturucu satımı konusunda anlaşmazlığa düştükleri bir rakiplerini rehin almış olduklarını görürler. Rehin alınan adam öldürülürken, Hüso ile Fiko buna şahit olur ve korku ile ayrı yönlere kaçarlar. Biri mafya tarafından yakalanır ancak, diğeri kurtulur ve yardım istemeye gider. 
Arif’in sevgilisi Merve bikinili halde eski sevgilisi ile bir çekime katılınca Arif kıskançlık krizine girer ve ortalığı dağıtır. Merve, Arif’e bozulur ve ona küser. Arif bir yolunu bulup Merve’yi kıskandırmak, onun kendisine dönmesini sağlamak için izdivaç programına katılma kararı alır ancak, Arif yanlış stüdyoya gidecek, burada onun karşısına hiç beklemediği bir sürpriz çıkacaktır.
26.04.2011 Salı 11:57   (Güncellendi: )
1.bölüm
2.bölüm
3.bölüm
4.bölüm
5.bölüm
6.bölüm
7.bölüm
8.bölüm
9.bölüm
10.bölüm
11.bölüm
12.bölüm
1.bölüm
2.bölüm
3.bölüm
4.bölüm
5.bölüm
6.bölüm
7.bölüm
8.bölüm
9.bölüm
10.bölüm
11.bölüm
12.bölüm
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar