Skip to main content
 
133.Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

133.Bölüm

133.Bölüm

133.Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

133.Bölüm
133.Bölüm

Ünlü manken Antonia Solares, İpek’in taksisine biner. Türkiye’ye çekim için gelmiştir ve basına açıklama yapma, onlarla görüşme niyeti yoktur. Ancak İpek şirinliği ve sevimli tavrı ile, adamla bu konuda anlaşma yapmayı başarır. Antonia, İpek’in gizlice kayda aldığı görüşmeyi gazetesinde yayınlamasına izin verir. İpek durağa geldiğinde, mankeni herkesle tanıştırır. Emre belli etmemeye çalışsa da, İpek’i bu mankenden kıskanmıştır. Ancak Emre’yi bekleyen daha büyük bir sürpriz vardır. Antonia, akşam katılacağı yemekte İpek’in kendisine eşlik etmesini istemiş, o da kabul etmiştir.
Osman, kızını bir akrabasının oğlu ile evlendirecektir ve akşam eve görücü beklemektedir. Osman gündüz Dilek’i, Çınar ile yakalayınca yerden kaptığı bir odunu onlara fırlatır ve odun dileğin kafasına çarpar. Eleni olanları duyduğunda Dilek’in odun sebebi ile delirmiş gibi numara yapmasını önerir. Böylece görücüler Dilek’in deli olduğuna karar verecek ve kaçacaklardır. Osman “delirmiş kızı başka kimse almaz” diyerek Çınar ile evlendirmek ister ancak, son anda gerçeği öğrenir ve düğünü dağıtır.
Sinan zengin bir işadamının şoförlüğünü yapmak üzere anlaşır ancak aynı zamanda hırsızlar işadamının evini soymaya hazırlanmaktadır ve tanıdıkları, Sinan’a tıpatıp benzeyen belalı bir arkadaşları vardır. Sinan kaçırılır ve yerine soyguncuların adamı geçer.

23.08.2011 Salı 10:28   (Güncellendi: )
1.bölüm
2.bölüm
3.bölüm
4.bölüm
5.bölüm
6.bölüm
7.bölüm
8.bölüm
9.bölüm
10.bölüm
11.bölüm
12.bölüm
1.bölüm
2.bölüm
3.bölüm
4.bölüm
5.bölüm
6.bölüm
7.bölüm
8.bölüm
9.bölüm
10.bölüm
11.bölüm
12.bölüm
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar