Skip to main content
 
153.Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

153.Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
153.Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

153.Bölüm

153.Bölüm

153.Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

153.Bölüm
153.Bölüm "Akasya Durağı" yepyeni bölümleri ve maceraları ile Kanal D’de yeniden başlıyor.

Birbirinden eğlenceli, neşeli, sıcakkanlı şoförlerin bir araya geldiği, kahkahanın ve eğlencenin eksik olmadığı “Akasya Durağı” oyuncu kadrosuna, Sefa Tantoğlu, Bican Günalan ve Mehmet Kurt da katıldı. Dizide, Sefa Tantoğlu, üçkağıtçı, dolandırıcı, fırıldak bir tip olan “Güven”, Bican Günalan, Osman’ın (Cezmi Baskın) saf, çocuksu, naif ve bir o kadar da sakar damadı olan “Hayri” ve Mehmet Kurt da artist olmak hayali ile köyden kaçıp İstanbul’a gelen, çok temiz kalpli bir çocuk olan  “Vakkas” karakterini canlandıracak. Dizinin yeni bölümlerinde Sinan’ın (Levent Ülgen) kayınvalidesi “Şaziment” rolünü de Bilge Şen canlandıracak.

Akasya Durağı; herkese kol kanat geren Nuri Baba (Zeki Alasya), tatlı üçkağıtçı Sinan (Levent Ülgen), aksi ve sinirli bir şoför olan Osman (Cezmi Baskın), türkücü olmak için Güneydoğu’dan gelmiş taksici Seyit (Onur Şan), durağın ele avuca sığmayan şair ruhlu şoförü Arif (Timur Acar), Karadenizli saf bir çocuk olan çaycı Ali Kemal (Ateş Fatih Uçan), Eleni (Nilgün Belgün), Gülbin (Aslı Altaylar), Safiye (Gülay Baltacı), Zeyno (Ayşegül Aslan), Dilek (Pelin Sönmez), Emre (Tarık Ündüz ), İpek (Pınar Aydın)  ve diğer karakterleri ile, tiryakilerini yine, yeniden güldürmeye devam edecek.

Yapımını Erler Film - Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Yaşar Seriner’in yaptığı, senaryosunu da Resul Ertaş’ın kaleme aldığı “Akasya Durağı” şoförlerinin, hüzünleri, neşeleri ve ekmek kavgaları özlenen tadı ile bugün Kanal D’de yeniden başlıyor. İşte dizinin bu bölümünün konusu;

Çınar, Dilek’e; kendisini terk ettiğini söylediği bir mektup bırakmış ve gitmiştir. Üstelik Dilek’le kıyılan nikahın, nikah memuru da sahtedir. Bunun üstüne Osman, Çınar’ı vurmak için aramış fakat bulamamıştır. Dilek’e yeni damat adayları bakmaktadır. Sonunda Safiye’nin tanıdığı olan Hayri’yle (Bican Günalan) evlendirme kararı alır. Dilek bir anda yeni bir ilişkiye yelken açmıştır.

Sinan, piyangodan kazandığı parayla evde boş boş oturmaktadır. Bu sırada Şaziment’in (Bilge Şen) Sinan’dan daha üçkağıtçı olan oğlu Güven (Sefa Tantoğlu ) Almanya’dan paranın kokusunu alır ve soluğu Sinan’ın yanında alır. Sinan’ı bir şekilde Spa merkezi diye kandırdığı, aslında Rus kızların özel masaj yaptığı, salonu almaya ikna eder. Buradaki Rus kızları Sinan’ı kandırmayı başarır. Rus kızların da gözü Sinan’ın parasındadır, parayı elde etmek için her şeyi yapacaklardır. Ardından Spa merkezi diye satın aldığı yer, polis ve gazeteciler tarafından basılınca başı derde girer ve soluğu yeniden durakta alır.
08.04.2012 Pazar 00:29   (Güncellendi: )
1.bölüm
2.bölüm
3.bölüm
4.bölüm
5.bölüm
6.bölüm
7.bölüm
8.bölüm
9.bölüm
10.bölüm
11.bölüm
12.bölüm
1.bölüm
2.bölüm
3.bölüm
4.bölüm
5.bölüm
6.bölüm
7.bölüm
8.bölüm
9.bölüm
10.bölüm
11.bölüm
12.bölüm
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar