Skip to main content
 
159.Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

159.Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
159.Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

159.Bölüm

159.Bölüm

159.Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

159.Bölüm
159.Bölüm Osman ile Hayri güreşe tutuşuyor.

Merve, Arif’e, bir teknede bikini çekimine gideceğini söyler, Arif de itiraz eder. Ancak Merve kararlıdır. Arif durumu Hayri’yle paylaşır, Hayri de Arif’ten taraf olur. Merve teknede çekimdedir. Arif bir sandalla, Merve’nin bulunduğu teknenin yanına gelir ve ikili tartışmaya başlar. Merve, Arif’e hemen gitmezse ondan boşanacağını söyler. Arif çaresizce sahile geri döner ve Hayri’yi arar. Hayri olaya el atar ve sahil güvenlik kostümü giyip Zodyak botla tekneye yanaşır.

Sinan borçlarını ödeyebilmek için Şaziment’ten altınlarını istemektedir. Güven de iş kurabilmek için paranın peşindedir. Sinan duraktakilerden de borç ister fakat kimse yanaşmaz Bu sırada Osman ve Hayri yağlı güreş yapmaya karar vermişlerdir. Sinan hemen bu güreşi kazanca çevirir ve bahisleri açar. Herkes şansını Osman Aga’dan yana kullanırken Sinan, Hayri’den yana kullanır ve oyuna getirdikleri Osman’ı Hayri yener.

Tarkan final maçına Emre’ye ve kendisine bilet bulmuştur. İpek tanışma yıldönümleri niyetine, maç günü olan günde kutlama yapacaklarını söyler Emre’ye. Sonrasında Emre ve Tarkan ne yapacaklarını düşünmeye başlarlar. Tarkan’ın aklına bir fikir gelir ve Emre ile birlikte maça giderler. Fakat Emre’yi kötü bir sürpriz beklemektedir.

Vakkas durakta araba yıkarken durağa bir kız gelir ve taksiye biner. Vakkas kızı görür görmez aşık olur. Bu sırada Vakkas, Ali Kemal’e aşık olduğunu söyler. Ali Kemal de bu durumu paraya çevirmenin bir yolunu bulur.
20.05.2012 Pazar 15:02   (Güncellendi: )
1.bölüm
2.bölüm
3.bölüm
4.bölüm
5.bölüm
6.bölüm
7.bölüm
8.bölüm
9.bölüm
10.bölüm
11.bölüm
12.bölüm
1.bölüm
2.bölüm
3.bölüm
4.bölüm
5.bölüm
6.bölüm
7.bölüm
8.bölüm
9.bölüm
10.bölüm
11.bölüm
12.bölüm
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar