Skip to main content
 
160.Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

160.Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
160.Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

160.Bölüm

160.Bölüm

160.Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

160.Bölüm
160.Bölüm Bir grup turist kızın oyununa gelip hipnoz edilen Sinan ve Güven, gözlerini karakolda açıyor.

Güven’i bir arkadaşı arar ve rehberlik yapmasını ister. Güven, turistleri alıp gecekonduların arasında gezdirmektedir. Güven, turistlerle anlaşıp kızları, otele verdiklerin paranın yarısına eve götürür. Kızlar, Güven ve Sinan’ı oyun oynayacağız diye kandırırlar ve ellerindeki sarkaçla hipnotize ederler. Ardından da Güven ve Sinan kendilerini karakolda bulurlar.

Postacı, Osman’a 7 senedir ödemediği 4000 TL’lik vergi borcunun tebligatını getirir. Osman, Safiye’den “sende vardır” diye para ister. Safiye, aslında parası olmasına rağmen, “param yok” der ve parayı bankaya yatırır. Alışveriş yapmak için para çeken Safiye dolandırılır. Osman hemen eve gelir. Narin, Safiye’nin bankada 8000 lirası olduğunu söyleyince Osman çılgına döner.

İpek, gazetede ünlü tango hocası Gabriel Juan Roman Dos Santos Emilio Gustavo Matias’ın Türkiye ye geldiğini, üstelik kendi tango kursunda ders vereceğini görür. Dilek’le birlikte kursa gitmeye karar verirler. Matias çok yakışıklıdır. Emre de dans kursuna gitmek için Hayri’yi ikna eder. Matias, İpek’e figürler gösterince Emre sinirlenir ve Matis’la kavga eder.

Merve yine katalog çekimi işi bulmuştur. Sosyal sorumluluk projesi adı altında, hayvan haklarıyla ilgili bir eyleme katılma işidir. Mankenler uygun bir şekilde soyunmuş ve melek kanadı takmışlardır. Arif de berberde televizyondan eylemi izlemektedir. O sırada bir başka müşteride TV’de gördüğü Merve‘ye laf atmaya başlar. Arif berberde adamı döver ve hemen eylem yerine gider.
27.05.2012 Pazar 19:49   (Güncellendi: )
1.bölüm
2.bölüm
3.bölüm
4.bölüm
5.bölüm
6.bölüm
7.bölüm
8.bölüm
9.bölüm
10.bölüm
11.bölüm
12.bölüm
1.bölüm
2.bölüm
3.bölüm
4.bölüm
5.bölüm
6.bölüm
7.bölüm
8.bölüm
9.bölüm
10.bölüm
11.bölüm
12.bölüm
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar