Skip to main content
 
163.Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

163.Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
163.Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

163.Bölüm

163.Bölüm

163.Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

163.Bölüm
163.Bölüm Osmanlar tatile çıkıyor. Ancak başlarından geçmeyen macera kalmıyor.

Osman’ın ailesi tatile gitmek ister. Osman, Nuri Baba’yla konuşarak karavanını ödünç alır ve cümbür cemaat yola çıkarlar. Yolda, otostop çeken mini şortlu bir kıza rastlarlar. Osman ve Hayri kızı karavana alır. Kız, bir süre sonra tuvalet ihtiyacı olduğunu söyler ve durular. Bu sırada polisler gelir, Osmanlar’ın karavanında arama yapar ve tarihi eser değeri olan bir heykelcik bulurlar. Kız, tarihi eser kaçırmaktadır ve polisleri görünce kaçar. Kız yakalanır ve polisler Osmanlar’ı bırakırlar. Şile’ye gidip tatil yapmaya başlayan Osmanlar’ın yanına iki genç gelir ve kumun çok şifalı olduğunu söylerler. Osmanlar’ı kuma gömen iki hırsız, onları soyar ve karavanı da alıp giderler.

İpek ve Merve beraber tenise başlamaya karar veriler. Tenis hocaları oldukça yakışıklıdır. Arif ve Emre kıskançlık yaparlar. Kursa gelen ikili, hocaların kızlara kur yaptıklarını duyunca onları döverler.

Güven sahte parfüm satan bir arkadaşıyla karşılaşır ve sahte parfüm işine girmeye karar verir. Duraktakiler, Babalar Günü hediyesi olarak Nuri Baba’ya Güven’in parfümlerinden alırlar. Güven evde parfümleri yaparken Sinan’a yakalanır ve uygun bir komisyonla anlaşırlar. Duraktakiler sahte parfümden kaşınmaya başlayınca Sinan, parfümlerin sahte olduğunu söyler. Tüm ahali de Güven’in peşine düşer.

Sinan yolda bir adama çarpar. Adamın hafızasını kaybettiğini fark eden Sinan, şikayetçi olmasın diye adamı eve getirir. Adam Şaziment’i görünce aşık olur. Sinan adamın adresini bulup gider ve adamı evin sahibi sanır. Bunun üstüne Şaziment’te adamla evlenme kararı alır ve evlenirler. Oysa adam bu çok zengin evin bahçıvanıdır.
17.06.2012 Pazar 16:08   (Güncellendi: )
1.bölüm
2.bölüm
3.bölüm
4.bölüm
5.bölüm
6.bölüm
7.bölüm
8.bölüm
9.bölüm
10.bölüm
11.bölüm
12.bölüm
1.bölüm
2.bölüm
3.bölüm
4.bölüm
5.bölüm
6.bölüm
7.bölüm
8.bölüm
9.bölüm
10.bölüm
11.bölüm
12.bölüm
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar