Skip to main content
 
168.Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

168.Bölüm

168.Bölüm

168.Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

168.Bölüm
168.Bölüm
Osman ile Hayri, Karagöz ve Hacivat gösterisi yapmak üzere işe başlıyor.

Güven’in, Almanya'dan dolandırıcı arkadaşları “Saltanat Müzesi”nde hırsızlık yapmak üzere İstanbul’a gelirler. Güven’i belgesel tadında film çekeceğiz yalanıyla kandırırlar. Güven, işin içine Sinan'ı da dahil eder. Sinan ve Güven, film çekeceklerini sandıkları dolandırıcılarla beraber “Saltanat Müzesi”'ne gelir. Bu arada soygun gerçekleştirilir. Dolandırıcılar dışarı çıkarttıkları tarihi eserlerle beraber ortadan kaybolurlar. Sinan ve Güven de nezarete düşer.

Vakkas ve Ali Kemal, Ramazan davulcusu olmak için muhtara giderler. Muhtar, Vakkas’ı tercih eder. Ali Kemal, ben Vakkas’ım diyerek davulcu paralarını toplar. Vakkas gittiği evlerde sahte davulcu sanılır ve dayak yer.

Hayri’yi ampul değiştirirken elektrik çarpar. Osman da kurtaracağım bahanesiyle Hayri’yi döver. Sonrasında Hayri’yi eski patronu arar. Hacivat Karagöz sahnelemesini ister. Hayri kabul eder ve Osman’ın Karagöz olmasını ister. Çalışmaya başlarlar.

Tuncay cezaevinden elinde bavuluyla çıkar. Kendine iş aramaktadır fakat, cezaevinden çıktığı için hiç kimse iş vermek istemez. Bu sırada Eleni’nin çantasını kapkaççı alır, kaçar Tuncay durumu fark eder ve hemen atılır. Eleni karşılığında bir şey yapmak ister. Tuncay işsiz olduğunu söyler. Eleni, Tuncay’ı işe alması için Nuri Baba’yla konuşur. Tuncay durakta işe başlar. Eleni ve Nuri Baba durakta iftar yemeği verirler.
 
23.07.2012 Pazartesi 11:04   (Güncellendi: )
1.bölüm
2.bölüm
3.bölüm
4.bölüm
5.bölüm
6.bölüm
7.bölüm
8.bölüm
9.bölüm
10.bölüm
11.bölüm
12.bölüm
1.bölüm
2.bölüm
3.bölüm
4.bölüm
5.bölüm
6.bölüm
7.bölüm
8.bölüm
9.bölüm
10.bölüm
11.bölüm
12.bölüm
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar