Skip to main content
 
169.Bölüm izle
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

169.Bölüm izle

169.Bölüm izle

169.Bölüm izle

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

169.Bölüm izle
169.Bölüm izle Bir marketin on bininci müşterisi olan Osman ve ailesi Amerika tatili kazanıyor. Ancak bindikleri uçak korsanlar tarafından kaçırılınca ortalık şenleniyor.

Sinan’ın taksisine bir maymun biner. Sinan’ın durağa götürdüğü maymun, etrafta duran şeyleri çalmaya başlar ve durakta herkesin eşyaları bir bir kaybolur.

Güven, Gülbin’in kuaföründe çalışan Müjde’ye kafayı takar. Ancak kız ona yüz vermez. Vakkas kız tavlama tekniklerini iyi bildiğini iddia eder ve Güven’e kız tavlama taktikleri hakkında bilgi verir. Ancak aynı kızdan Vakkas da hoşlanmaktadır ve Güven’in beğendiği kızın, kendisinin de beğendiği kız olduğunu bilmemektedir.

Osman ve ailesi, bir marketin, on bininci müşterisine hediye edeceği Amerika tatilini kazanırlar. Osmanlar hemen Amerika’ya yolculuk için uçağa binerler fakat uçağı korsanlar kaçırır. Hayri bir şekilde uçak içinden görüntüyü internete sızdırır.

Emre’nin yanında Nalan diye bir arkadaşı vardır. Nalan, Emre’yle dertleşirken kızın eski sevgilisi gelir ve kız çocuktan kurtulmak için Emre’yle birlikte olduğunu söyler. Emre de mecburen öyle davranır. İpek, Emre’yle beraber arkadaşlarıyla iftar yemeğine gider. Yemeğe İpek’in arkadaşının kardeşi de gelir. Çocuk, Emre’nin okuldan arkadaşının peşini bırakmayan eski sevgilisidir. Çocuk Emre’yi döver. İpek de Emre’yi terk eder.

Tuncay arabasına müşteri alır. Ancak adamlar aslında gaspçıdır. Tuncay’ı arabadan silah zoruyla indirirler ve bagaja kapatırlar. Tuncay’ın aracını gören çoban, karakolu arar ve duraktakilerin haberi olur.
29.07.2012 Pazar 10:13   (Güncellendi: )
1.bölüm
2.bölüm
3.bölüm
4.bölüm
5.bölüm
6.bölüm
7.bölüm
8.bölüm
9.bölüm
10.bölüm
11.bölüm
12.bölüm
1.bölüm
2.bölüm
3.bölüm
4.bölüm
5.bölüm
6.bölüm
7.bölüm
8.bölüm
9.bölüm
10.bölüm
11.bölüm
12.bölüm
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar