Skip to main content
 
76.Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

76.Bölüm

76.Bölüm

76.Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

76.Bölüm
76.Bölüm

Obayana yeraltı dünyasında nam salıyor

Kadir, sokakta bıçaklı saldırıya uğruyor. Oradan geçmekte olan Obayana, Kadir Baba’nın yardımına koşar fakat, onu hastaneye yetiştiremiyor. Cinayet de Obayana’nın üstüne kalıyor ve Obayana yeraltı dünyasında nam salıyor.
Ali Kemal durakta kimse yokken bir taksiyi kaçırır. Fakat kaza yapar. Kazadan kaçan Ali Kemal, şansının da yaver gitmesiyle kendisini gazinoların yeni assolisti olarak bulur.
Yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Kadir, sokakta bıçaklı saldırıya uğrar. Oradan geçmekte olan Obayana, Kadir Baba’nın yardımına koşar fakat, onu hastaneye yetiştiremez. Cinayet Obayana’nın üstüne kalır ve Obayana ünlü olur. Osman, Obayana’nın bu yeni ününden çok korkmuştur.
Tolga ve Leyla yemeğe çıkarlar. Tolga’nın eski flörtü olduğunu iddia eden bir kız gelir ve ortalık karışır. Leyla çok kızar ve yemeği terk eder. Tolga olup bitene anlam veremez.
Arif, taksisiyle bir görgü tanığını mahkemeye götürmek üzere yola çıkar. Fakat mafya elemanları görgü tanığının mahkemeye çıkmasına izin vermeyeceklerdir. Arif kendini esaslı bir maceranın içinde bulur.

10.05.2010 Pazartesi 13:48   (Güncellendi: )
1.bölüm
2.bölüm
3.bölüm
4.bölüm
5.bölüm
6.bölüm
7.bölüm
8.bölüm
9.bölüm
10.bölüm
11.bölüm
12.bölüm
1.bölüm
2.bölüm
3.bölüm
4.bölüm
5.bölüm
6.bölüm
7.bölüm
8.bölüm
9.bölüm
10.bölüm
11.bölüm
12.bölüm
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar