Skip to main content
 
79.Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

79.Bölüm

79.Bölüm

79.Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

79.Bölüm
79.Bölüm

Osman ile Arif akıl hastanesine düşüyor!

Akıl hastanesine yatan eski bir şoför arkadaşını ziyarete giden Osman ve Arif, bir oldu bittinin ardından, kendilerini de hastanenin hastaları arasında buluyorlar. 
Osman’ın eski bir şoför arkadaşı akıl hastanesine yatmıştır. Osman arkadaşını ziyaret etmek ister. Arif daha önce akıl hastanesinde yattığı için Osman’ı alıp hastaneye götürür. Fakat iki hasta Osman’la Arifi bayıltıp elbiselerini giyip kaçarlar. Osman’la Arif uyandıklarında kimseyi deli olmadıklarına inandıramazlar.
Bir kuyumcu soyulur. Hırsızın çaldığı altınlar Sinan’ın eline geçer ve Sinan zengin oldum diye sevinir. Ancak Sinan’ın çantası Ali Kemal’in çantası ile karışınca Sinan’ın bütün hayalleri suya düşeer.
Leyla’nın doğum günüdür. Şoförler Leyla’ya doğum gününü birlikte kutlamayı teklif ederler. Fakat Leyla, Tolga ile birlikte kutlamak istemektedir. Tolga, Leyla’nın doğum günü olduğunu hatırlamayınca Leyla darılır.
Osman’ın kızı Dilek, tefeciyle problem yaşayan sınıf arkadaşının öldürülmesine tanık olur. Adamlar Dilek aleyhlerine tanıklık yapmasın diye onu da ortadan kaldırmaya çalışırlar. Dilek babasını arar. Osman kızını kurtarabilmek için zamanla yarışa girer.

31.05.2010 Pazartesi 15:09   (Güncellendi: )
1.bölüm
2.bölüm
3.bölüm
4.bölüm
5.bölüm
6.bölüm
7.bölüm
8.bölüm
9.bölüm
10.bölüm
11.bölüm
12.bölüm
1.bölüm
2.bölüm
3.bölüm
4.bölüm
5.bölüm
6.bölüm
7.bölüm
8.bölüm
9.bölüm
10.bölüm
11.bölüm
12.bölüm
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar