Skip to main content
 
91.Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

91.Bölüm

91.Bölüm

91.Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

91.Bölüm
91.Bölüm

Mağo Ağa eğlenmeye gittiği gece kulübünde şarkı söyleyen travesti Naciye’ye aşık oluyor. Maho’nun evlilik hazırlığında olduğunu öğrenen Aney de onları yaptıklarına pişman ediyor. Ramazan Baba izdivaç programında görüp beğendiği kadını evliliğe ikna edemeyince gazi arkadaşlarını göreve çağırır. Gaziler stüdyoyu basıp kadını kaçırırlar. Stüdyoda türkü söyleyen Latif Doğan da olanlara tanık olur.
Maho Ağa eğlenmeye gittiği gece kulübünde şarkı söyleyen travesti Naciye’ye aşık olur ve Sinan’dan yardım ister. Sinan ve Naciye, Maho’ya bunun imkansız olacağını anlatmaya çalışırlar ancak Maho’nun gözü ve kulağı aşktan kapanmış haldedir. Maho Ağa kesenin ağzını açar ve hem Naciye’yi hem de Sinan’ı memnun eder. Maho’nun evlilik hazırlığında olduğunu öğrenen Aney onları pişman eder.
Osman’ın kızı Dilek’e zengin bir aile talip olur. Safiye ve Dilek, Osman’ı da kafaya alırlar ve zengin, soylu dünürlere karşı mahcup olmamak için kendilerini asil bir aile olarak tanıtma yarışına girerler. Ancak Osman, zengin dünürün teknesi ile bir yalıya girince tüm foyaları ortaya çıkar.
Ali Kemal durak arkadaşlarına sürpriz yapar ve yeni aldığı ehliyeti gösterir. Ancak ehliyetine aynı gün içinde trafik suçuna karışması sebebi ile el konulur.

18.10.2010 Pazartesi 14:00   (Güncellendi: )
1.bölüm
2.bölüm
3.bölüm
4.bölüm
5.bölüm
6.bölüm
7.bölüm
8.bölüm
9.bölüm
10.bölüm
11.bölüm
12.bölüm
1.bölüm
2.bölüm
3.bölüm
4.bölüm
5.bölüm
6.bölüm
7.bölüm
8.bölüm
9.bölüm
10.bölüm
11.bölüm
12.bölüm
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar