Skip to main content
 
98.Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

98.Bölüm

98.Bölüm

98.Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

98.Bölüm
98.Bölüm Sinan ve Osman’ın eski arkadaşı Kuşçu Şevket, omzunda papağını ile durağa gelir. Şevket bir soygun yüzünden uzun süre önce hapse girmiş, şimdi cezasını tamamlayıp çıkmıştır. Şevket tahliyesini kutlamak üzere Sinan ve Osman’ı eğlenmeye davet eder. Sinan ve Osman akşam onu evinden alıp birlikte gideceklerdir.  Ancak bizim iki kafadar gelmeden önce Şevket’in evine ortağı Selim gelir. Selim ve Şevket arasında, hapsolmaya sebep olan mücevherlerle ilgili çıkan tartışmada Selim, Şevket’i vurur. Papağan Sinan ve Osman’a miras kalır ve mücevherlerin yerini bilmektedir. Sinan ve Osman, papağanın yönlendirmesi ile mücevher aramaya başlarlar.
Sinan, Maho Ağa ve Fiko pavyona giderler. Maho orada dansöz Figen’e vurulur ancak Figen onu ciddiye almaz. Gece pavyon çıkışı Figen’e bir araba çarpar ve kız hafızasını kaybeder. Maho bu fırsatı değerlendirir ve Figen’e “sen benim nişanlımdın” der. Onu alıp eve getirir, evlilik kararı alır. Ancak Maho Ağa, Figen’in baş belası bir nişanlısı olduğunu düğün sırasında anlar. Üstelik çıkan arbedede Figen’in kafasına gelen sopa kızın hafızasının yerine gelmesine sebep olur.
Arif’in taksisine binen bir müşteri silahını unutur. Arif silahı bulunca beline takar. Arif kuyumcuya gittiğinde altının fiyatını yüksek bulur. Bu arada eli belindeki silaha gider ve çıkarıp tezgahın üzerine koyar. Soyulduğunu sanan kuyumcu alarma basınca ortalık karışır.
20.12.2010 Pazartesi 14:57   (Güncellendi: )
1.bölüm
2.bölüm
3.bölüm
4.bölüm
5.bölüm
6.bölüm
7.bölüm
8.bölüm
9.bölüm
10.bölüm
11.bölüm
12.bölüm
1.bölüm
2.bölüm
3.bölüm
4.bölüm
5.bölüm
6.bölüm
7.bölüm
8.bölüm
9.bölüm
10.bölüm
11.bölüm
12.bölüm
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar