Skip to main content
 

“Akasya Durağı”na gençlik aşısı

21.06.2011 Salı 15:16 (Güncellendi: )

İşte dizinin kadrosuna katılan oyuncular...

 “Akasya Durağı”na gençlik aşısı

Kanal D’nin, birbirinden neşeli ve sıcakkanlı şoförlerin bir araya geldiği, kahkahanın ve eğlencenin eksik olmadığı sevilen dizisi  “Akasya Durağı”nın oyuncu kadrosuna Tarık Ündüz, Pınar Aydın ve Alp Kırşan da katıldı. Bu, üç genç ve yetenekli oyuncu artık, “Akasya Durağı”nda izleyicilerle buluşacaklar. Ayrıca ünlü oyuncu Nilgün Belgün de yeniden dizinin oyuncu kadrosuna katıldı.
Tiyatro dünyasının duayen isimlerinden, rahmetli Gazanfer Özcan’ın torunu, tiyatrocu bir anne – babanın oğlu olan Tarık Ündüz konservatuar öğrencisi. Düzgün fiziğiyle dikkat çeken genç oyuncu dizide, tıp fakültesi son sınıfta okuyan ve aynı zamanda şoförlük yapan Emre karakterini canlandıracak.
Akademi Türkiye yarışmasıyla yıldızı parlayan Pınar Aydın da dizide bir şoförü canlandıracak. Pınar Aydın’ın ayrıca izleyicilere dizide bir de sürprizi olacak.
Genç oyuncu Alp Kırşan da askerden döner dönmez “Akasya Durağı”nda izleyicilerle buluşacak. Sürpriz bir karakteri canlandıracak olan Kırşan, Osman’ın damadı olabilmek için çok çaba sarf edecek.
Yapımını Erler Film -  Türker İnanoğlu’nun, İdari Yapımcılığını Yılmaz Ekmekçi’nin üstlendiği, yönetmenliğini Yaşar Seriner’in yaptığı, senaryosunu da Resul Ertaş’ın kaleme aldığı Akasya Durağı, keyif dolu bölümleriyle yaz aylarında izleyicilerin vazgeçilmez ekran neşesi olacak.

Benzer İçerikler