Skip to main content
 
24. Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

24. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
24. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

24. Bölüm

24. Bölüm

24. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

24. Bölüm
24. Bölüm Kanal D’nin başrollerini; Duygu Keser, Ozan Dağgez, Yeşim Gül, Orhan Aydın, Deniz Özlem Durmaz, Ayberk Aladar, Zafer Demircan, Aykut Ünal, Mihriban Er, Kahraman Sivri, Pelin Orhuner, Efe Erdal, Ecem Karavus, Pervin Ünalp, Aziz Sarvan, Mehmet Renan Karagöz, Batuhan Sert ve Özge Oldaç’ın paylaştıkları “Alın Yazım” dizisinin bu bölümünün konusu şöyle;

Asya, Yiğit’i çok sevse de, Yiğit, Asya’nın kendisini sevmediğini düşünerek mesafeli durmaya karar vermiştir. Selma, hayat kadınına şeytani teklifinde bulunmuştur. Hayat kadını bu teklife ne cevap verecektir?  

Aysel’in tuttuğu dedektif, Nermin’le arkadaşlık kurmuştur. Dedektif, Asya’nın nerede olduğunu öğrenmek için Nermin’e nasıl bir oyun oynayacaktır? Melek, Vatan’ın Selim’e söylediği “biz Melek’le evleniyoruz “ yalanını duymuş, Vatan’dan ayrılmaya karar vermiştir. Vatan’ın Melek’ten ayrılmamak için kurduğu hain plan nedir?

Aysel, Figen’in yarışmayı kazanan çizimi sayesinde büyük sipariş almıştır. Figen’i eve kahve içmeye davet eder. Asya ise evde o çizimi görünce şoke olur, bu tasarım ona aittir. Bunu gören Asya ne yapacaktır?
02.10.2014 Perşembe 12:36   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar