Skip to main content
 
26. Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

26. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
26. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

26. Bölüm

26. Bölüm

26. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

26. Bölüm
26. Bölüm Kanal D’nin başrollerini; Duygu Keser, Ozan Dağgez, Yeşim Gül, Orhan Aydın, Deniz Özlem Durmaz, Ayberk Aladar, Zafer Demircan, Aykut Ünal, Mihriban Er, Kahraman Sivri, Pelin Orhuner, Efe Erdal, Ecem Karavus, Pervin Ünalp, Aziz Sarvan, Mehmet Renan Karagöz, Batuhan Sert ve Özge Oldaç’ın paylaştıkları “Alın Yazım” dizisinin bu bölümünün konusu şöyle;

Asya, hayallerini çalan kişinin Selma olduğunu öğrenmiştir ve hayatına yeni bir yön vermek için Selma’nın evinden ayrılır. Asya kalacak yeni bir yer ve yeni bir iş bulabilecek midir? Asya’ya bir türlü ulaşamayan ve tamamen kaybettiğini düşünen Yiğit’in umudu tükenmiştir. Yiğit, Asya’yı bulabilecek midir? Yiğit’in gözünde kötü gözükmekten korkan Selma bu durumda ne yapacaktır?

Melek’in ayrılık teklifine karşılık Vatan, Melek ile kendi yöntemleriyle ilgilenmeye karar vererek haince planını devreye sokar. Melek’in etrafına görünmez ağlarını ören Vatan’ın elinden Melek’i kim kurtaracaktır? Şevki’yi ise polise ihbar ederler. Polisler, Şevki’yi almaya geldikleri anda Şevki’yi bu durumdan kim kurtaracaktır ve Şevki nasıl temize çıkacaktır?
06.10.2014 Pazartesi 10:15   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar