X
X

27.Bölüm

7 Ekim 2014
Kanal D’nin başrollerini; Duygu Keser, Ozan Dağgez, Yeşim Gül, Orhan Aydın, Deniz Özlem Durmaz, Ayberk Aladar, Zafer Demircan, Aykut Ünal, Mihriban Er, Kahraman Sivri, Pelin Orhuner, Efe Erdal, Ecem Karavus, Pervin Ünalp, Aziz Sarvan, Mehmet Renan Karagöz, Batuhan Sert ve Özge Oldaç’ın paylaştıkları “Alın Yazım” dizisinin bu bölümünün konusu şöyle;

Yiğit olanlar karşısında daha fazla dayanamayarak Selma ile ayrıldıklarını Levent’e anlatır. Bu durum Selma’ya, Asya ve Yiğit sevgisine engel olmak için ne gibi şeyler yaptıracaktır? Melek, yaşadığı olayın etkisiyle korku içinde polise ifade verirken, Vatan’ın çok tehlikeli biri olduğunu öğrenen Melek’i koruma görevini Selim üstlense de, Vatan elindeki büyük koz ile onların çok yakınındadır. Vatan intikamını nasıl alacaktır?

Asya’nın kaldığı ortamı beğenmeyen Yiğit, Asya’yı oradan çıkartır ama, Asya’ya kalacak bir yer bulamazlar. Bu kötü durum Asya ve Yiğit aşkının fitilini mi yakacaktır? Ali, hapse girmiş Remzi Baba’nın durumu ciddiyetini korumaktadır. Zuhal içinde bulunduğu ateş çemberinden kurtulmayı başarabilecek midir?

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR