X
X

30. Bölüm

10 Ekim 2014
Kanal D’nin başrollerini; Duygu Keser, Ozan Dağgez, Yeşim Gül, Orhan Aydın, Deniz Özlem Durmaz, Ayberk Aladar, Zafer Demircan, Aykut Ünal, Mihriban Er, Kahraman Sivri, Pelin Orhuner, Efe Erdal, Ecem Karavus, Pervin Ünalp, Aziz Sarvan, Mehmet Renan Karagöz, Batuhan Sert ve Özge Oldaç’ın paylaştıkları “Alın Yazım” dizisinin bu bölümünün konusu şöyle;

Asya’nın yetiştirme yurdundan beri hayallerini kurduğu anne sevgisini, Selma’nın oyunuyla gerçeğe çeviren Yiğit, farkında olmadan Asya’yı Çiğdem’in kirli dünyasının tam ortasına bırakır. Vatan, Selim’i zekice bir planla Melek’in yanından uzaklaştırır. Melek tamamen Vatan’dan kurtulduğunu düşünürken Vatan, Melek’in hiç tahmin etmediği bir yerden çıkacaktır.

Zuhal ve Şevki’nin konuşmasını duyan Ercan şüpheye düşer. Ercan, ıslah evinde olan Ali’nin yanına giderek gerçekleri öğrenebilecek midir? Zuhal, hastanede Remzi’nin başında gerçekleri anlatması için beklerken Remzi’nin kalbi durur. Zuhal, Ali’yi kurtarabilecek midir? Kürşat ve Nermin, Aysel’in planını bozmak için dedektife sinsice bir plan hazırlamışlardır. Asya ile ilgili bütün gerçekleri öğrenen Kürşat’ın elinden kurtulmayı başaran dedektifin sayesinde, Aysel bütün gerçeği öğrenecek midir?

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR