Skip to main content
 
33.Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

33.Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
33.Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

33.Bölüm

33.Bölüm

33.Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

33.Bölüm
33.Bölüm Kanal D’nin başrollerini; Duygu Keser, Ozan Dağgez, Yeşim Gül, Orhan Aydın, Deniz Özlem Durmaz, Ayberk Aladar, Zafer Demircan, Aykut Ünal, Mihriban Er, Kahraman Sivri, Pelin Orhuner, Efe Erdal, Ecem Karavus, Pervin Ünalp, Aziz Sarvan, Mehmet Renan Karagöz, Batuhan Sert ve Özge Oldaç’ın paylaştıkları “Alın Yazım” dizisinin bu bölümünün konusu şöyle;

Yiğit, ailesiyle ilgili yaşadığı kötü olayları Asya’ya yansıtmamak için elinden geleni yapar ve Okan’ın da yardımıyla kendine bir iş bulur ve kabul edilir. Yiğit’in kabul edildiği işe kim, nasıl engel olacaktır?

Asya, Yiğit’in başına gelen olayları Feraye’den öğrenerek tam bir hüsrana uğrar. Selma’nın da isteği doğrusunda, sözde annesi Çiğdem’in de akıl vermesiyle Yiğit’ten ayrılma kararı alır. Yiğit bu durumda ne yapacaktır? Asya ve Yiğit aşkı tamamen son mu bulacaktır?

Emel ise, Melek’in Selim’e olan ilgisinden habersiz Selim ile yakın bir bağ kurabilmek için nasıl bir plan yapacaktır? Zuhal’in içinde ses kayıtları bulunan telefonun tamirciden Şevki alır. Şevki bütün gerçekleri öğrenecek midir? Zuhal bu durum karşısında ne yapacaktır? 
15.10.2014 Çarşamba 12:45   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar