X
X

36.Bölüm

20 Ekim 2014
Kanal D’nin başrollerini; Duygu Keser, Ozan Dağgez, Yeşim Gül, Orhan Aydın, Deniz Özlem Durmaz, Ayberk Aladar, Zafer Demircan, Aykut Ünal, Mihriban Er, Kahraman Sivri, Pelin Orhuner, Efe Erdal, Ecem Karavus, Pervin Ünalp, Aziz Sarvan, Mehmet Renan Karagöz, Batuhan Sert ve Özge Oldaç’ın paylaştıkları “Alın Yazım” dizisinin bu bölümünün konusu şöyle;

Yiğit, Asya kaçırıldıktan sonra, Çiğdem’in bir açığını görerek, Selma’nın bu kurnazca planını deşifre etmeye çok yaklaşır. Ercan, Asya’nın izini sürse de, adamlara karşı koymaz ve Asya’nın izini kaybeder. Asya bu durumdan kurtulabilecek midir? Zuhal, Ali’yi ıslahevinden Şevki’nin gerçek suçlu olduğunu ispatlayarak çıkarmış ve rahata kavuşacakken, Remzi Baba’ya Şevki’nin saldırdığını, Şevki yakalandığında öğrenen Ercan, Zuhal’e nasıl bir tepki gösterecektir?

Emel, Selim’in arabasında bilekliğini düşürmüştür. Selim bilekliği vermek için Emel’i arar. Emel, Selim’in bu gelişiyle hayal dünyasındaki bu yolculuğu Emel’in gerçekte fakir olmasının ortaya çıkmasıyla son mu bulacaktır? Emel, Selim’in gözünde kendini nasıl düzeltecektir?

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR