X
X

37.Bölüm

21 Ekim 2014
Kanal D’nin başrollerini; Duygu Keser, Ozan Dağgez, Yeşim Gül, Orhan Aydın, Deniz Özlem Durmaz, Ayberk Aladar, Zafer Demircan, Aykut Ünal, Mihriban Er, Kahraman Sivri, Pelin Orhuner, Efe Erdal, Ecem Karavus, Pervin Ünalp, Aziz Sarvan, Mehmet Renan Karagöz, Batuhan Sert ve Özge Oldaç’ın paylaştıkları “Alın Yazım” dizisinin bu bölümünün konusu şöyle;

Asya, adamların elinden kaçmayı başaramamış, umutları tükenmiştir. Ercan, Asya’yı kaçıran adamları teşhis ederek, kadın taciri olduğunu öğrenmiştir. Yiğit ise Çiğdem’in gerçek yüzünü görmüş, Asya’nın gerçek annesi olup olmadığını anlamak için Çiğdem’den habersiz Çiğdem’in evinden aldığı tarakla DNA testi yaptıracaktır. 

Çiğdem korkuyla Selma’nın yanına geldiği sırada olanları Aysel görür ve Çiğdem’i takip ederek Asya’nın bulunduğu yere ulaşır. Asya’yı kaçırtan kişinin Selma olduğunu öğrenen Kürşat, Aysel’e nasıl bir şantaj yapacaktır? Kürşat hayat garantisi olan Asya’yı kurtarmak için adamlarıyla depoya baskın yaptığı sırada Yiğit, Çiğdem’den bütün gerçekleri öğrenmiş depoya gelir Asya’yı kurtaracağı sırada Yiğit’in başına nasıl bir olay gelecektir? 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR