Skip to main content
 
40.Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

40.Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
40.Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

40.Bölüm

40.Bölüm

40.Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

40.Bölüm
40.Bölüm Kanal D’nin başrollerini; Duygu Keser, Ozan Dağgez, Yeşim Gül, Orhan Aydın, Deniz Özlem Durmaz, Ayberk Aladar, Zafer Demircan, Aykut Ünal, Mihriban Er, Kahraman Sivri, Pelin Orhuner, Efe Erdal, Ecem Karavus, Pervin Ünalp, Aziz Sarvan, Mehmet Renan Karagöz, Batuhan Sert ve Özge Oldaç’ın paylaştıkları “Alın Yazım” dizisinin bu bölümünün konusu şöyle;

Yiğit duydukları karşısında Asya ile hastaneyi terk ederken, Feraye ve Melih’in karşı koymasını Asya’nın da eve gelmesi şartıyla kabul eder. Selma duydukları karşısında çılgına dönmüştür ve Asya’yı evden göndermek için acımasızca olan planını devreye sokar. Selma, Asya’ya ne yapacaktır?

Melek, Emel’den Selim ile birlikte olduğunu saklamaya devam etmekte, Emel ise bildiği halde Melek’in Selim ile buluşmak için söylediği beyaz yalanlara inanmış gibi görünür. Selim ve Melek’i takip edip mutlu hallerini gören Emel, Selim ve Melek’e ne yapacaktır?

Zuhal, Ali’yi tekrar okula döndürebilmek elinden geleni yapmaktadır. Okul Müdürü, Zuhal’i akşam kurul toplantısı var diyerek okula çağırdığında, Zuhal’ın başına okulda nasıl bir kötülük gelecektir?
24.10.2014 Cuma 10:36   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar