X
X

40.Bölüm

24 Ekim 2014
Kanal D’nin başrollerini; Duygu Keser, Ozan Dağgez, Yeşim Gül, Orhan Aydın, Deniz Özlem Durmaz, Ayberk Aladar, Zafer Demircan, Aykut Ünal, Mihriban Er, Kahraman Sivri, Pelin Orhuner, Efe Erdal, Ecem Karavus, Pervin Ünalp, Aziz Sarvan, Mehmet Renan Karagöz, Batuhan Sert ve Özge Oldaç’ın paylaştıkları “Alın Yazım” dizisinin bu bölümünün konusu şöyle;

Yiğit duydukları karşısında Asya ile hastaneyi terk ederken, Feraye ve Melih’in karşı koymasını Asya’nın da eve gelmesi şartıyla kabul eder. Selma duydukları karşısında çılgına dönmüştür ve Asya’yı evden göndermek için acımasızca olan planını devreye sokar. Selma, Asya’ya ne yapacaktır?

Melek, Emel’den Selim ile birlikte olduğunu saklamaya devam etmekte, Emel ise bildiği halde Melek’in Selim ile buluşmak için söylediği beyaz yalanlara inanmış gibi görünür. Selim ve Melek’i takip edip mutlu hallerini gören Emel, Selim ve Melek’e ne yapacaktır?

Zuhal, Ali’yi tekrar okula döndürebilmek elinden geleni yapmaktadır. Okul Müdürü, Zuhal’i akşam kurul toplantısı var diyerek okula çağırdığında, Zuhal’ın başına okulda nasıl bir kötülük gelecektir?

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR