X
X

Arka Sokaklar 169. Bölüm

7 Eylül 2010

Para babası Macit, İlayda isimli tele kıza aşıktır ve tüm masraflarını karşılamaktadır. Ancak Leyla bu duruma fazlasıyla bozulur ve şiddetli bir şekilde kavga ederler. Macit ikisini de evinden kovar. Ve sonrasında da İlayda’nın cesedi ve üzerinden çıkan uyuşturucu haplar bulunur. Ekip, İlayda’nın katilinin ve hapların sahibinin peşine düşer.
Elif’in yürüyebilmesi için ciddi bir ameliyat geçirmesi gerekmektedir. Bu ameliyat tahmin edildiğinden daha zordur ve sonrasında da yürümesinin garantisi yoktur. Elif’in sinir sistemi iyice bozulur ve herkese acı çektirmeye başlar. Melek Komiser ile tanışmaları da pek sıcak olmayacaktır. Tunç, babasının sürekli aldığı ilaçlardan şüphelenir ve soluğu Yavuz’un yanında alır.
Nazike bir çekilişe katılır. Araba çıkacak diye beklerken 2 kişilik solaryum hediyesi kazanır. Suatla beraber solaryumun yolunu tutarlar. Sonrasında da yer yerinden oynar.
Hüseyin ve Yakup eylem hazırlığındadırlar. Galip’in gıda deposunda çalışan Servet’in de aklını çelip Galip’i öldürürler. Bundan sonraki adımlarına Galip’in aracıyla devam ederler. Polis memuru Adil ve İrfan aracı bulur, çatışmaya girerler. Galip’in oğlu Mithat, babasına bunu yapan teroristlerin peşine düşüp intikam almak ister. Melek Komiser buradaki işlerin de narkotikteki gibi daha uzun vadede yürüdüğünü zanneder. Mesut’un da bu olaya tepkisi çok sert olur.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Müfettiş Veysel Şahin ve Rıza Baba çok yakın arkadaştır

FRAGMANLAR