X
X

Arka Sokaklar 34. bölüm

18 Eylül 2009

Ekip’i zor görevler bekliyor

Mesut ve Tunç oldukça mutludur. Tunç babası ile yaşamayı seçmiştir. Leman ise üzgündür. Olay basına yansır. Basından haberi okuyan Ramiz ve Doğan, trilyonluk hala Leman’dan para koparmaya çalışırlar.  

Suat ve Hüsnü, Suat’a kalan mirasa güvenerek alışveriş yaparlar. Hüsnü  kendine de bir araba bakar. Aile mutluluk içindedir. Bu mirasla birlikte resmen sınıf atlayacaklardır.

Zeynep ve Murat ev ararlar. İki kayınvalide de çiftin yanlarında oturmasını teklif edince ortam gerilir.
İnşaat işçisi Malik , çalışırken inşaat alanında büyük bir kaza geçirir. Taşeron firma tarafından burada  kaçak işçiler çalıştırılmaktadır. Kazadan sonra olay polise yansır. Rıza Baba ve ekibi kaçak işçiler ve bu işçileri hiçbir sosyal hak vermeden, cüzi ücretlerle çalıştıranların peşine düşer.

Selvi taşradan İstanbul’a gelmiş ve bir memleketlisine sığınmıştır. Memleketlisi Halil kıza tecavüz etmiş ve kız hamile kalmıştır. Selvi, tek başına bebeğini dünyaya getirmek zorunda kalmıştır. Ama bebeğine bakacak durumda ve güçte değildir. Yeni doğmuş bebeğini cami avlusuna bırakıp, kendisini bu hale düşüren Halil’in peşine düşer. Adamı öldürmeye kararlıdır. Rıza Baba ve ekibi Selvi’yi son anda, hayatının en büyük hatasını yapmaktan kurtarır.

Ayça’nın kuzeni Erman, Pınar ‘a talip olur. Erman, Pınar’ın evine annesini yollar. Rıza Baba delirir.
İstanbul’da öğrenci olarak yaşayan iki genç kız bir sapığın saldırısına uğrar. Son anda ekibin yetişmesi ile kızlardan Melek kurtulur.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Selin'in üvey babasının tedavi masrafı olarak 10 Bin TL'yi üvey kardeşine vermiştir

FRAGMANLAR