X
X

Prensesten çay daveti

01.01.2011 Saturday 15:46 (Güncellendi: 31.07.2021 - 11:31)

Katar Prensesi, dizilerini takip ettiği Kıvanç Tatlıtuğ’u görmek istedi...

Katar Prensesi Sheika, tatil için geldiği İstanbul’da dizilerini takip ettiği Kıvanç Tatlıtuğ’u görmek istedi. Yakışıklı oyuncu, programı uymadığı için prensesin çay teklifini geri çevirdi.

Ajansla bağlantı kurdular

Katar Prensesi Seika, üç gün önce 30 kişilik heyetiyle birlikte tatil için ıstanbul’a geldi. Çırağan Sarayı’na yerleşen prenses, bu ziyarette rol aldığı dizilerle Ortadoğu’da geniş hayran kitlesi edinen Kıvanç Tatlıtuğ’u da görmek istedi. Tatlıtuğ ile kaldığı otelin restoranında çay içmek isteyen prensesin bu arzusu, yardımcıları aracılığıyla yakışıklı oyuncunun bağlı bulunduğu Gaye Sökmen Ajans’ın yetkililerine iletildi.

Resmi yazı gönderilmeliydi

Tatlıtuğ’un o tarihlerde yurtdışında olacağını belirterek daveti geri çeviren Gaye Sökmen, şu açıklamayı yaptı: “Bugüne kadar sayısız davet aldık ama hepsi resmi davetlerdi. Ya konsolosluk aracılığı ile davet yapılmıştır ya da hükümet statüsünde... Bu teklifle ilgili kendilerinden resmi yazışma istediğimizde ise bir turizm firmasından yazı geldi o kadar. Bu yazıya göre nasıl hareket edebiliriz? Nereden bilelim olay gerçek mi? Ayrıca gerçekten Kıvanç burada değil, yurtdışında.”