X
X

Sana aşığız Kıvanç

14.01.2011 Friday 12:45 (Güncellendi: 31.07.2021 - 11:31)

Hayranları, gece yarısı yakışıklı oyuncunun yolunu kesti...

Arkadaşı Gökhan Şükür’le gece turuna çıkan Kıvanç Tatlıtuğ, Harbiye’de hayranları tarafından yolu kesilince nereye kaçacağını şaşırdı.


Yağmurdan kaçarken!  

Kıvanç Tatlıtuğ, önceki akşam arkadaşı Gökhan Şükür ve birkaç kız arkadaşıyla birlikte Piyasa adlı bara gitti. Geç saatlere kadar içeride kalıp eğlenen yakışıklı oyuncu, çıkışta ise hiç beklemediği bir sorunla karşılaştı! Harbiye’deki bir grup hayranı, objektiflerden kaçmaya çalışırken aracıyla ters yöne giren Tatlıtuğ’un yolunu kesti.


Sana aşığız Kıvanç

Önce araçtakinin Kıvanç tatlıtuğ olduğunu anlamayan ve ters yönden geldiği için bağırıp çağıran hayranları, yakışıklı oyuncuyu fark edince tavır değiştirdi. Ve öfke gösterisi yerini “Sana aşığız” çığlıklarına bıraktı. Neye uğradığını şaşınan Tatlıtuğ, hayranlarının uzaklaşmasına kadar olduğu yenden kıpırdayamadı.

Gökhan’ın arkadaşı

Kıvanç Tatlıtuğ, içeride yan yana olduğu güzelle görüntülenmemek için çıkışta Gökhan Şükür’ün aracına binmek istemedi. Uzun süre kapıda bekleyen Şükür ayrıldıktan sonra başka bir araçla yola devam eden oyuncu, “O kişi benim değil Gökhan’ın arkadaşı” dedi. 
Hürriyet