X
X

Bana Artık Hicran De ilk kareler

(Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Kanal D'nin yeni dizisi Bana Artık Hicran De Eylül'de başlıyor.

107.jpg

Kanal D'nin yeni sezondaki iddialı işlerinden biri olan "Bana Artık Hicran De"nin başrolünde Aslı Enver var. Güzel oyuncu, dizide Hicran Eyüpoğlu karakterini canlandıracak.

106.jpg

Aslı Enver'e, Fatmagül'ün Suçu Ne ve Kuzey Güney dizilerinden tanıdığımız yakışıklı oyuncu Buğra Gülsoy eşlik edecek. Gülsoy, dizide Sinan Erinç karakterini canlandırıyor.

105.jpg

Bana Artık Hicran De dizisinin bir diğer başarılı oyuncusu Alican Yücesoy. Yücesoy, daha önce Kanal D'nin ilgiyle izlenen İntikam adlı dizisinde Beren Saat'e eşlik ederek, oyunculuğuyla göz doldurmuştu. Yücesoy, dizide Murat Sezgin karakterini canlandıracak.

104.jpg

Dizinin başrol oyuncularından bir diğeri ise Şebnem Hassanisough. Güzel oyuncuyu, daha önce Kanal D'de yayınlanan Kayıp Şehir adlı dizide izlemiştik. Hassanisough, dizide Lale karakterini canladıracak.

102.jpg

Hicran, 20'li yaşlarda çok tutucu bir ailede büyümüş, babası ile beraber, babasına ait vitray dükkanında çalışan genç ve çok güzel bir kızdır. Günün birinde büyük bir holdingte çok iyi bir pozisyonda çalışan ve holding sahibinin damadı olmaya aday Murat ile tanışır.

101.jpg

İş icabı başlayan bu ilişki, zamanla büyük bir aşka dönüşür. Fakat, Hicran ve Murat'ın arasında imkansızlıklar vardır ve ayrılmak zorunda kalırlar.