X
X

Bir tek kusuru var

01.03.2011 Tuesday 12:04 (Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

Abazoğlu, yarışmacıya neden tam puan vermedi?Ekranların en şık programı 'Bana Her Şey Yakışır'da bu hafta Pazartesi gününün yarışmacısı Evrim Sezgin'di. Evrim Hanım 25 yaşında, 167 boyunda, 38 beden, 52 kilo, öğrenci.

Üçüncü haftanın teması doğum gününde giyilmesi gereken en şık kıyafetti. Evrim Hanım da petrol rengi bir kıyafet tercih etti. Elbise için 300 TL, çanta için 50 TL, kuaför için 20 TL, takı için 400 TL, ayakkabı için 100 TL harcadı.

Bakalım Cengiz Abazoğlu, Evrim Hanım için neler söylemiş:

"Evrim Hanım'a tebrikler. Kusursuz vücudunu çok hoş gösteren bir elbiseyle karşımızda. Petrol yeşili, hafif janjanlı, drapeli, omuz dekolteli mikro mini elbisesi gerçekten kusursuz. Saçına, makyajına da bayıldım. Çok doğal bir görüntü yakalamış. Güzelliğini fazla makyajla gölgelememiş. Bence tek kusuru fazla ışıltılı bulduğum ayakkabı ve çantası oldu. İnanın düğünlerde bile bu kadar taşlı görüntüyü belli yaşlara yakıştıramıyorum. Böyle fiziği olan kadınlarda daha spor, daha parlamayan görüntülü ayakkabı ve çantalarla daha genç ve modern görüntü yakalamak mümkün."