X
X

'Çantasının duruşunu beğenmedim'

22.03.2011 Tuesday 10:36 (Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

Yarışmacı saç, çanta ve ayakkabı seçiminde hangi hataları yapmış?Ekranların en şık programı 'Bana Her Şey Yakışır'da bu haftanın ilk günü, Ahu Demirkan yarıştı.

Ahu Hanım 34 yaşında, 168 boyunda, 38 beden, 58 kilo, anaokulu öğretmeni.

Altıncı haftanın teması "5 yıldızlı otelde yapılan bir düğün töreninde" giyilmesi gereken en şık kıyafetti. Ahu Hanım da mavi renkte bir kıyafet tercih etti. Elbise için 350 TL, çanta için 30 TL, kuaför için 20 TL, takı için 40 TL, ayakkabı için 70 TL harcadı.

Bakalım Cengiz Abazoğlu, Ahu Hanım için neler söylemiş:

"Asimetrik, saks rengi, omuzu şekillendirilmiş gece elbisesiyle gerçekten hoş görünüyor. Çantasının kol altında duran şeklini inanın hiç sevmedim. Çünkü portföyler direkt elde tutulduğunda daha hoş ve zarif bir görüntü oluşturur.

Omuzundaki belirgin şekildeki volanlar nedeniyle bu elbiseyle bu saçlar uygun olmamış.  Saçlarını ortadan ayırıp sımsıkı at kuyruğuyla takımlasaydı çok daha hoş bir görüntü yaratacaktı. Makyajını sevdim. Gold çantayla gold pabuçlarının uyumu güzel olmuş. Ama saks rengi ayakkabı ve çanta seçmiş olsaydı onu daha modern ve daha trendy bir görüntüye sokacaktı."