X
X

'Kusurlarla dolu bir kıyafet sergiledi'

17.02.2011 Perşembe 12:31 (Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

Yarışmacı yaşına göre nasıl giyinebilirdi?Ekranların en şık programı 'Bana Her Şey Yakışır'ın üçüncü gününde  Burcu Aslan yarıştı. Aslan 21 yaşında, 167 boyunda, 34 beden, öğrenci.

PROGRAMI İZLEMEK İÇİN (TIKLAYIN!)

İlk haftanın teması 'bir kokteylde giyilmek üzere en şık abiye' kıyafetti. 

Burcu Hanım da siyah ağırlıklı bir elbise seçti. Elbise için 200 TL, ayakkabı için 180 TL, takı için 380 TL, çanta için 110 TL ve kuaför için 120 TL harcadı.

1. HAFTA YARIŞMACILARINA PUAN VERİN! (TIKLAYIN!)

Bakalım Cengiz Abazoğlu, Burcu Hanım için neler söylemiş:

"Burcu Hanım siyah yine jarse, bato yaka, kırmızı bantlarla detaylandırılmış şık bir elbise tercih etmiş. Kendi vücuduna da yakışmış. Fakat bu ağırlıkta giysilerin düğünlerde tüketilmesini öneriyoruz. Beş yıldızlı otellerin balo salonlarında çok hoş bir görüntü sergilenebilir.

Şimdi Burcu Hanım'ın yaptığı hatalara geçelim: Ağır bir göz makyajı tercih etmiş. Güzel yüzüne bir baş daha ilave ederek koskocaman bir saçla proporsiyonunda maalesef ciddi bir dengesizlik yakalamış.
 
Öğrencilerin okula giderken kullandığı koskocaman bir siyah bir çantayı bir kokteylde kullanmayı seçmiş. Burcu Hanım'ın seçtiği bu kadar büyük portföyleri şöyle bir kombinle öneriyoruz. Burcu Hanım'ın bedenindeki hanımlara alta deri skinny bir pantolon, üste vintech biraz deforme yakalı bir tişört, üste omuzları belirgin tek düğmeli bir bleyzer ceket ve tercih ettiği çanta. Böyle bir kombinle mükemmel bir ahenk yakalayabilirdi. Çünkü Burcu Hanım'ın gerçekten hoş bir fiziği var. Kusurlarla dolu bir görüntü sergiledi."