X
X

Bayraktar Hoca ile Kur'an-ı Kerim'i Anlamak

379 kez izlendi • 23 Haziran 2015

Kur'an-ı Kerim'in cüz cüz tefsir edileceği "Bayraktar Hoca ile Kur'an-ı Kerim'i Anlamak" Ramazan ayı boyunca, sahur özel programında.

Kanal D’de, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, sunuculuğunu Yardımcı Doçent Dr. Kamil Yaşaroğlu ve İlahiyat Profesörü Bayraktar Bayraklı Hoca’nın yaptığı Kur’an-ı Kerim’in cüz cüz tefsir edileceği “Bayraktar Hoca ile Kur’an-ı Kerim'i Anlamak” Ramazan ayı boyunca her gün izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

İlahiyat Profesörü ve 12 bin 500 sayfalık tefsir sahibi Bayraktar Bayraklı, sahur öncesinde ayetlerin Türkçe açıklamalarıyla izleyenleri aydınlatacak. Yrd Doç.Dr. Kamil Yaşaroğlu’nun moderatörlüğünü yaptığı programda, merak edilen konuların yanı sıra izleyici sorularına da cevap verilecek.

11 Ayın Sultanı olan Ramazan ayı süresince sahurda ekrana gelecek olan programda, her gün bir cüz ele alınarak derinlemesine açıklanacak. 30 cüzde yer alan konuların günümüzde ve gelecekte nasıl anlaşılması ve uygulanması gerektiği, ayetlerde geçen kıssalardan alınacak dersler ve peygamberlerin duaları da programın diğer konuları arasında.

Prof. Dr. Bayraktar Bayraklı’nın anlatımı ve Yrd.Doç.Dr Kamil Yaşaroğlu’nun sunumu ile “Bayraktar Hoca İle Kur’an-ı Kerim'i Anlamak” Ramazan ayında Kanal D’de…

BÖLÜMLER

FRAGMANLAR