X
X

Beyaz Show yine çok eğlendirdi

07.01.2012 Saturday 09:24 (Güncellendi: 07.04.2020 - 17:01)

Beyaz Show'un bu haftaki yayınında birbirinden eğlenceli dakikalar yaşandı.

Beyaz Show’un bu haftaki  konukları Kurtuluş Son Durak filminin oyuncuları Demet Akbağ, Asuman Dabak, Belçim Bilgin Erdoğan, Nihal Yalçın ve Ayten Soykök ile Ümit Sayın oldu.
 
Almanya "Das Supertalent" adlı yetenek yarışmasında yorumladığı İngilizce parça ile yabancı ve Türk basınının dikkatini çekerek, sesi ve yorumuyla geniş bir hayran kitlesi edinen 14 yaşındaki Cihan Karaca da programda, son günlerin popüler şarkısı olan Adele’in “Someone Like you” adlı slow şarkısını yorumladı. Genç yetenek, sergilediği canlı performans ile herkesi kendine hayran bıraktı.
 
Beyaz'ın, programa gelen güzel oyunculara birer buket çiçek vererek  başladığı programda birbirinden eğlenceli dakikalar yaşandı. Nihal Yalçın’ın 17 yaşındaki kardeşi Soner Yalçın, "Kurtuluş Son Durak" filmi için Beyaz Show konuklarına sürpriz olarak hazırladığı rap şarkı ile stüdyoyu coşturdu. Kardeşinin şarkısına eşlik eden Nihal Yalçın ise ayağa fırlayarak dans etti! Programın ilerleyen dakikalarında ise Yalçın, film için seslendirmiş olduğu parçaları canlı söyleyerek stüdyoyu coştururken, sahne performansı ve duruşuyla da izleyenlerden tam not aldı.
 
Ümit Sayın’ın, en sevilen klasiklerini canlı olarak söylediği programın "Bunları Biliyor musunuz?" köşesinde, Sayın’ın  liseden sonra müzik sektörüne oldukça uzak birbirinden farklı işlerde çalıştığı ortaya çıktı!

Ayten Soykök’ün Rusya’da yaşayan ressam bir ikizi olduğu, Belçim Erdoğan’ın lisede Keşanlı Ali destanı adlı tiyatro oyununda oynamış olduğu rolün, güzel oyuncunun hayatında oynadığı ilk rolü olduğu, Asuman Dabak’ın ise yükseklik korkusu olduğu "Bunları Biliyor musunuz" köşesinin öne çıkan bilgilerinden oldu! Demet Akbağ ise Rodin’in annesi Belçim Erdoğan’a anne yerine “Mami” diye hitap ettiğini açıkladı!
 
Birbirinden güzel şarkılarla bol kahkahalı geçen programda Demet Akbağ da Ermenice bir türkü seslendirdi.
Beyaz, bu bölümde Serdar Ortaç’ın kumarda 1 trilyon 250 lira kazandığı söylenen Jackpot makinesini ve içinde çalışan emekçiyi buldu!
 
Beyaz Show yeni yılda da tüm hızı ve enerjisiyle devam ediyor.

Beyaz Show Serdar Ortaç vtr'sini izlemek için TIKLAYIN!
 
Beyaz Show "Amortiyi vurdu, eşini boşadı" vtr'sini izlemek için TIKLAYIN!
 
Beyaz Show "Geçen haftadan öne çıkan anlar" vtr'sini izlemek için TIKLAYIN!

BEYAZ SHOW VİDEOLARI