X
X

Beyaz Show yine çok eğlendirdi

25.02.2012 Saturday 10:17 (Güncellendi: 07.04.2020 - 17:01)

Ertem Şener, Zeynep Çamcı, Serkan Keskin ve Hande Yener'li Beyaz Show...

Beyaz Show’un bu haftaki  konukları “Kazanmak için 1 dakika” adlı yarışma programının sunucusu ve spor spikeri Ertem Şener, Leyla ile Mecnun dizisi oyuncuları Zeynep Çamcı ve Serkan Keskin ile popçu Hande Yener oldu.

 

 
Programda  sihirli makasıyla kısa sürede harikalar yaratan, Hollywood yıldızlarının stilisti ve Amerikalı T-shirt tasarımcısı Adam Saaks de konuk oldu.
 
Gecenin sürprizi Hande Yener’in "Bodrum" şarkısının Türk sanat müziği versiyonu oldu. Büyük beğeni toplayan şarkı izleyicilerden ve Hande Yener’den tam not aldı. Şaşkınlığını gizleyemeyen Yener “Şarkımı pop sanıyordum, meğer değilmiş” dedi!
 
Güzel popçu dans performansları ve program boyunca birkaç kez değiştirdiği marjinal kıyafetleriyle de göz doldurdu. Hande Yenerin oğlu Çağın da annesinin arkasında dj’lik yaparak annesini desteklemeyi ihmal etmedi.
 
Genç oyuncu Zeynep Çamcı sempatisi ve güleryüzüyle herkesin beğenisini kazandı. "Bunları biliyor musunuz?" köşesinde Zeynep Çamcı’nın karanlık fobisini yenmek için ışıkları kapatıp kendini korkutması, sürekli fantastik rüyalar görmesi, Ertem Şener’in ise şimdiki eşiyle ilk karşılaşmalarından 5 dakika sonra evlenme teklifi etmiş olması ilginç bilgiler arasında yerini aldı.
 
Beyaz Show yeni sezonda da tüm hızı ve coşkusuyla devam ediyor.

BEYAZ SHOW VİDEOLARI