X
X

Beyaz Show yine çok eğlendirdi

31.03.2012 Saturday 10:34 (Güncellendi: 07.04.2020 - 17:01)

Bade İşçil, Sunay Akın, Volkan Konak ve Amel Bouchoucha, Beyaz Show'a konuk oldular.

Beyaz Show’un bu haftaki  konukları Kuzey Güney’in güzel oyuncusu Bade İşçil, muhteşem hikayeleriyle Oyuncak Müzesi’nin kurucusu Sunay Akın, “Lifor” adlı yeni albümüyle Volkan Konak ve Ya Rayah adlı şarkıya Ortadoğu'dan dünyaya açılan Cezayir asıllı güzel şarkıcı Amel Bouchoucha konuk oldu.
 
Cezayir asıllı şarkıcı Amel Bouchoucha güzel fiziği ve elbisesiyle göz doldurdu. Rachid Taha’nın meşhur ettiği “Ya Rayah” isimli şarkının yeni versiyonunu söyleyen Bouchoucha, Beyaz’a küçük bir sürpriz yapmayı da ihmal etmedi.
 
Programın açılış bölümünde Avrupa Birliği'ne tam üyelik sürecinde Türkiye’yi de temsil eden Antakya Medeniyetler Korosu yer aldı. 3 farklı dinden farklı mesleklere mensup kişilerin gönüllü olarak oluşturduğu koro gecede “barış” için 3 farklı medeniyete ait şarkılar seslendirdi. Koro otantik müzikleri ve kostümleriyle izleyicilere adeta görsel ve müzikal bir şölen yaşattı.
 
Sunay Akın, anlattığı birbirinden güzel hikayelerle programa renk katarken söylediği “Sahada 90 dakika boyunca sırtını arkadaşlarına dönmeyen tek futbolcu, kalecidir” lafıyla herkesten alkış aldı. Beyaz, Sunay Akın’ın en sevdiği şiiri, Orhan Veli’nin orjinal ses kaydıyla stüdyoya vererek Akın’a sürpriz yaptı.
 
Oyuncak müzesinin de kurucusu olan Sunay Akın, zaman zaman orijinal oyuncak, belge ve koleksiyon parçalarını hikayeleriyle birlikte Beyaz Show seyircisi ve konuklarıyla paylaştı. Ancak en çok dikkat çeken parça, Alman yapımı antika kasap bebek evi şeklindeki oyuncak oldu.

Sunay Akın’ın ve Volkan Konak’ın da doğum yeri olan Trabzon’dan canlı reyting de yapıldı.
 
Twitter’da “Can Bonomo’nun Eurovision’dan çekildiği” haberini yayan ve bunu yüksek lisans eğitimi aldığı üniversitedeki “Reklamda Yaratıcılık” dersinin ödevi için yaptığını söyleyen Gülin Topaç da Beyaz Show’un konuğuydu. Sosyal medya uzmanı olan Topaç, konuyla ilgili merak edilenleri cevapladı.

BEYAZ SHOW VİDEOLARI