X
X

Beyaz Show yine çok eğlendirdi

03.11.2012 Saturday 12:52 (Güncellendi: 07.04.2020 - 17:01)

Beyaz Show'un birbirinden ünlü konuklarıyla, kahkaha dolu anlar...

Beyaz Show’un bu haftaki konukları En Büyük Show ve Bugün Ne Giysem programlarının yıldızları Ivana Sert ve Hakan Akkaya, Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu dizisinin Güneş Sancaktar karakteri ve 2011 Miss Turkey Gizem Karaca, en sevilen şarkılarıyla Tan ve minicik objelere resim çizerek harikalar yaratan minyatür üstadı Hasan Kale oldu.

 

 
Programın açılış bölümü Ozan Doğulu ve Model’in popüler şarkısı “Dağılmak İstiyorum “ ile şenlendi. Hızlı başlayan gecede kahkaha bir an eksik olmadı! Geceye Ivana Sert’in Sırpça söylediği Balkan türküsü damgasını vurdu! Sahne hakimiyeti, kıyafeti ve sesinin güzelliği ile de gecenin yıldızı olan Sert’in canlı performansı stüdyoda büyük bir coşkuyla karşılandı! Türkçe öğrenmeye çabaladığını söyleyen Sert, konuşmaları ve sempatik tavırlarıyla da izleyenleri büyüledi. Ivana Sert’in türküsüne karşılık Beyaz da bir türkü söylemeyi ihmal etmedi.
 
Gecenin bir diğer dikkat çeken ismi mikro art eserlerle dikkat çeken Hasan Kale oldu. Beyaz Show konukları ellerine aldıkları büyüteçlerle, pirinç, makarna, kalem ucu, diken, kelebek ve sinek kanadı gibi küçük objeler üzerine İstanbul silueti ve padişah portreleri çizen Hasan Kale’nin eserleriyle yakından incelediler.
 
Beyaz’ın program sırasında kullandığı acil durum butonu ise gecenin komik sürprizlerinden biri oldu. Tan’ın hakkında eskiden polifonik korolarda yer aldığı bilgisini edinen Beyaz’ın yakışıklı popçuya bir de sürprizi vardı!
 
Gizem Karaca ve Tan’ın hakkında pek çok ilginç bilgi dikkat çekti. "Bunları biliyor musunuz?" köşesinde Tan’ın kız arkadaşını astral seyahate çıkardığını öğrenen Beyaz, bu durumu esprili bir şekilde tiye almayı ihmal etmedi. Halka “Hiç astral seyahate çıktınız mı?” sorusu sorularak halkın nabzının yoklandığı röportajlar izleyenleri kahkahaya boğdu.
 
Muhteşem konukları ve yepyeni içeriğiyle Beyaz Show yeni sezonda tüm hızıyla devam ediyor.

BEYAZ SHOW VİDEOLARI