X
X

Beyaz Show yine çok eğlendirdi

26.01.2013 Saturday 13:56 (Güncellendi: 07.04.2020 - 17:01)

Kahkaha ve eğlencenin bol olduğu Beyaz Show'dan ilginç notlar...

Beyaz Show’un bu haftaki konukları yeni vizyona giren "GDO: Karakedi" filmiyle Şafak Sezer, “Tadı Damağımda” adlı programıyla gurme ve yemek yazarı Vedat Milor, güzel spiker Simge Fıstıkoğlu ve en neşeli şarkılarıyla Suzan Kardeş oldu.

İşte gecenin klipleri!
 
Suzan Kardeş'in kanala girişi!
 
Beyaz Show'dan Vedat Milor'a şarkı

 
Programın giriş bölümünde Simge Fıstıkoğlu, Beyaz’a Sneijder forması armağan etmeyi ihmal etmedi. Hafta sonu haberlerini sunan güzel spiker “Kameraya bakarak seni seviyorum filan demek nasıl bir şey merak ediyorum” diyerek oyunculuğa da yeşil ışık yaktı.
 
Her fırsatta, minnettar olduğu Sezen Aksu’nun desteğiyle müzik dünyasına giriş yaptığından bahseden Suzan Kardeş, mütevazi tavırlarının yanı sıra birbirinden neşeli şarkıları ile stüdyoyu coştururken, Vedat Milor adeta geceye damgasını vurdu.
Beyaz’ın sorusu üzerine, su yüzüne çıkan tersten okuma yeteneği ile izleyicileri şaşırtan Milor, dünyanın önde gelen saygın üniversitelerinin hukuk, ekonomi ve sosyoloji gibi zor bölümlerini bitirmesine rağmen yemek programı yapma sebebini soran Beyaz’a, hayatta en keyif aldığı şeylerden birinin yemek yemek, diğerinin de sohbet olduğunu söyleyerek, sosyoloji doktorası yaptığı için soru sormaktan büyük keyif aldığını belirtti.
 
Şafak Sezer ise zaman zaman yaptığı esprili hareketlerle Vedat Milor’a takılarak izleyicileri güldürdü. Bunun üzerine Milor da, ketçaplı ve hardallı menemen yaptığını söyleyen Şafak Sezer’e program daveti yapmayı ihmal etmedi. Şafak Sezer ise yeni filminin detaylarını anlattı.
 
Geçtiğimiz günlerde bir yarışma programında, ağda yapılırken türkü söylemeye çalışan Mustafa Ersin Arıcı da Beyaz Show’un konuğuydu. Üniversiteli genç, çok konuşulan program performansının perde arkasını aktarırken, eğlenceli anlatımı ve sempatik tavırlarıyla beğeni topladı.
 
“Kimin yerinde olmak isterdiniz?” sorusuna, üniversitelilerin verdiği birbirinden eğlenceli cevaplarının da yer aldığı gecede Suzan Kardeş’in Kanal D binasına girişiyle ilgili skeç, başta Suzan Kardeş olmak üzere bütün izleyicileri kahkahaya boğdu.
 
Birbirinden komik sürprizleri, skeçleri ve sokak röportajları ile Beyaz Show tüm hızıyla devam ediyor.

BEYAZ SHOW VİDEOLARI