X
X

Beyaz Show yine çok eğlendirdi

25.03.2013 Pazartesi 18:22 (Güncellendi: 07.04.2020 - 17:01)

Cuma gecelerinin vazgeçilmezi Beyaz Show, geceye damgasını vurdu.

Beyaz Show’un bu haftaki konukları Kurtlar Vadisi’nin Memati’si Gürkan Uygun, İntikam dizisinin entrikacı Aslı’sı Dilşad Çelebi, bisküvi reklamıyla ön plana çıkan yakışıklı İspanyol model Carlos Martin, gençlerin sevgilisi  Pinhani ile Niran Ünsal oldu.

 
Açılış bölümü, Azeri rakibini 3-0 mağlup ederek Avrupa şampiyonlar şampiyonu olan Vakıfbank Bayan Voleybol Takımı’nın birbirinden güzel oyuncularıyla şenlenirken, takımın adeta bir festivali andıran şampiyonluk kutlaması da Beyaz Show’da yapıldı. Seyirci arasından sürpriz bir şekilde çıkan takım bandosu, izleyenlere birbirinden keyifli dakikalar yaşattı.
Yakışıklılığıyla genç kızları büyüleyen Carlos, mart sonunda yayına girmesi beklenen Yağmurdan Kaçarken dizisinin detaylarından bahsederken, kendisiyle ilgili pek çok samimi itirafta da  bulunmayı ihmal etmedi. Barış yanlısı ve sakin bir yapısı olduğunu söyleyen Carlos yakışıklılığının yanı sıra program boyunca sergilediği sempatik ve mütevazi tavırlarıyla da hayran kitlesini genişletmeyi başardı. Carlos ve Beyaz arasında zaman zaman yaşanan birbirinden komik diyaloglar ise görülmeye değerdi!
 
Beyaz Show ekibinin hazırladığı, Carlos’un reklamlarda düzgün fiziğini sergilemesine özenen mahalle esnafının durumunu anlatan skeç, başta Carlos Martin olmak üzere izleyen herkesi kahkahaya boğdu!
 
Programda ortaya çıkan en şaşırtıcı bilgilerden birisi Dilşad Çelebi’ye aitti. Güzel oyuncu “Eğer oyuncu olmasaydım, matematik profesörü olmak isterdim” diyerek herkesi şaşırttı.
 
Niran Ünsal en sevilen şarkılarıyla sohbet aralarına renk katarken, Pinhani usta Neşet Ertaş’ın “Gönül Dağı” adlı parçasını kendi tarzlarıyla yeniden yorumladı.
 
Birbirinden komik sürprizleri, skeçleri ve sokak röportajları ile Beyaz Show tüm hızıyla devam ediyor.

BEYAZ SHOW VİDEOLARI