X
X

Bir Litre Gözyaşı 4. Bölüm

28 Ekim 2018

Beyincik dejenerasyonu ilerleyen Cihan'ın hayatı gittikçe güçleşir. Hareketlerindeki değişimi artık daha fazla fark etmektedir. Muzo ve Figen, Cihan'a gerçekleri itiraf edecekelri sırasında aldıkları haberle bundan vazgeçerler. Cihan, herhangi bir hastalığı olmadığını bilerek hareketlerindeki bu değişime alışmaya çalışır.

Öte yandan Ali, Cihan'a sürpriz bir yüzük verir. Cihan, aldığı bu hediye karşısında büyük bir şaşkınlığa uğrar. Ali, Cihan'ın çok mutlu olmasını beklerken, beklediği karşılığı alamaz. Figen ile Muzo'nun bu haberi öğrenmesi, onları düşündürmeye başlar. Muzo, kızına alınan yüzük karşısında babalık duygusuyla sert çıksa da Figen, onu yatıştırmayı başarır.

Ali, Mahir ile Cihan'ın yakınlığının farkındadır. Bu durumdan rahatsız olan Ali, Mahir'in kendilerinden uzak durmasını ister. Mahir ise Ali'nin, Cihan'ı anlamadığının farkındadır. Cihan'ın hastalığını bilen Mahir, onun yanında yer olmaktan vazgeçmeyecektir. İkili arasında çıkan tartışma, hiç beklenmedik bir şekilde sonuçlanır.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR