X
X

Bir Litre Gözyaşı 9. Bölüm

2 Aralık 2018

Cihan ile Mahir'in birlikte geçirdikleri vakit, ikisinin yakınlaşmasını sağlar. Mahir, duygularının farkındadır ve babasının cesaretlendirmesiyle bunu Cihan'a itiraf etmeye hazırlanır. Cihan için bir sürpriz planlayan Mahir, Hande'nin baskını sonucu ne yapacağını bilemez. Hande sürprizin Mahir tarafından kendisi için yapıldığını düşünür. Mahir'e büyük bir aşk besleyen Hande, duygularını itiraf eder ve Mahir'i öper. O esnada bara gelen Cihan, tanık olduğu manzara karşısında büyük bir şaşkınlık yaşar. Mahir'e olan duygularına engel olamayan Cihan, en yakın arkadaşı Hande'nin de onu seviyor olmasını kabullenmekte güçlük çeker. 

Öte yandan Ali, Cihan'ın peşini bırakmamakta kararlıdır. Cihan'ı istemeye geldiklerinde olan olaylar karşısında yeniden ilişkilerini toparlamaya çalışsa da bu o kadar kolay olmayacaktır. Zira bu sefer karşısında Cihan'ın babası Muzo'yu bulur. Muzo, sert bir dille Ali'yi uyarmaktan çekinmez.

Ali'nin eski sevgilisi Selin ise intikam için elindeki kozları kullanmaktan çekinmez. Cihan ile Mahir'in birbirlerine olan duygularını bilen Selin, bu kozu Hande'ye söyler. Hande, duydukları karşısında büyük bir şok yaşarken, Cihan ile aralarında gerçekleşecek büyük yüzleşme tüm olayların seyrini değiştirecektir.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR