Skip to main content
 
Ali'yi gerçekten seviyor musun?
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Ali'yi gerçekten seviyor musun?

Keşke sen de yanımda olsaydın...

Keşke sen de yanımda olsaydın... / Özel Klipler

Bir Litre Gözyaşı 27 Ocak Pazar akşamı yayınlanan 14. Bölümde Cihan ve Yürekli ailesi, Figen'in ölümünün ardından büyük acılar yaşarlar. Figen'in mezarını ziyaret eden Muzaffer ve çocuklar duygusal anlar yaşarlar.   Hemen izle


Cihan, yıllar sonra Mahir'i görüyor!

Cihan, yıllar sonra Mahir'i görüyor! / Özel Klipler

Bir Litre Gözyaşı 27 Ocak Pazar akşamı yayınlanan 14. Bölümde Cihan, kalbine gömdüğü aşkı Mahir'i yıllar sonra görünce şaşkına dönüyor. Yaşadıkları felaketin ardından yıllar geçmiştir ve Cihan, Mahir'in kaybıyla yıkılmıştır. Ancak Cihan'ın gördüğü gerçek hayatını alt üst etmeye yetiyor.   Hemen izle


Bir Litre Gözyaşı 27 Ocak Pazar akşamı yayınlanan 14. Bölümde Muzaffer, Ali'yi gerçekten sevip sevmediği konusunda Cihan'a soru sorarak sert tepki gösteriyor!
Bir Litre Gözyaşı 27 Ocak Pazar akşamı yayınlanan 14. Bölümde Muzaffer, Ali'yi gerçekten sevip sevmediği konusunda Cihan'a soru sorarak sert tepki gösteriyor!

Muzaffer, kızının sevmediği bir adamla evleneceğini düşündüğü için oldukça üzgün. Cihan, babasıyla evlilik konusunda dertleşirken, Muzaffer gerçekleri Cihan'ın yüzüne karşı vuruyor. Muzaffer'in "Ali'yi gerçekten seviyor musun?" sorusu Cihan'ı derinden sarsıyor. Mahir'in kaybının ardından kendini cezalandırırcasına aşık olmadığı Ali'yle evlilik yoluna giren genç kız, babasının sorduğu sorulara cevap veremiyor. Ali'yi sevip sevmediği konusunda emin olamayan Cihan, bir inat uğruna yine de sevmediği adamla evlenecek mi? Kızının mutsuz bir evlilik yapmasını istemeyen Muzaffer, Cihan'ın Ali'yle evlenmesine engel olabilecek mi?

28.01.2019 Pazartesi 13:14   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar