X
X

11.bölüm

18 Eylül 2009

Serdar, Narin’e açılabilecek mi?

Yaşananlardan gerilen Dr. Serdar, Narin’e; Güzelyurt’tan gitmeyi ve kendisine yeni bir hayat kurmasını teklif ediyor. Mustafa, uzaktan izlediği Harun, Narin ve Serdar üçlüsünün davranışlarından tedirgin olur ve duruma anlam veremez. Narin’in yanına gelir, onu alır ve gider. Yolda giderlerken Mustafa, Narin’in sıkıca tuttuğu diplomayı, onun boş bir anında elinden kapar ve Narin’in açıklamasına bile izin vermeden hızlıca geri döner. Gözü dönen Mustafa, yoldaki minibüsü fark edemez ve kaza yaparlar.
Bulut Ailesi hastanededir ve herkes son derece tedirgindir. Çünkü Mustafa hayati tehlikeyi atlatamamıştır. Ona yardım eden ise yine Doktor Serdar olur. Asiye kocasının yanından bir an bile ayrılmaz. Aslan Bey kazanın sebebini öğrenince sinirden deliye döner. Fakat bu durumu kullanmasını da iyi bilir. Narin’i görmeye gelen Harun’u kolundan tuttuğu gibi dışarı çıkartır ve bunun namus meselesi olduğunu ileri sürerek, Narin’le evlenmesi gerektiği konusunda zorlar.
Serdar da olanlardan dolayı gergindir ve Narin’e “buralardan gidelim, kendine yeni bir hayat kur” dese de, kendi hislerinden bahsedemez. Kelimeler havada kalır.
Son sözü söyleyecek olan Narin, Harun’un evlenme teklifini kabul edecek mi? Mustafa, Narin’den vazgeçecek mi? Serdar kendine ve Narin’e duygularını açıklayabilecek mi? Tüm bu soruların yanıtları bu akşamki bölümde. Sakın kaçırmayın!

BÖLÜMLER