X
X

23.Bölüm

19 Kasım 2009

Narin’in bebeği dünyaya geliyor ama…

Narin’in bebeği erken doğumla dünyaya geliyor ama onun bu mutluluğu uzun sürmüyor. Narin, artık Aslan Bulut ve ailesinin mal varlığına ortak olmuştur. Bu ortaklık Bulut ailesini şok etse de, Mustafa, Narin’in ortak olmasından çok mutludur. Eğer yeri yurdu Mustafa’nın yanında olacaksa Mustafa her şeye razıdır.
Harun artık sona gelmiştir, her geçen gün ondan habersiz gelişen olaylara tahammülü kalmamıştır. Narin’e kesin tavrını koyup Güzelyurt’tan gideceklerini söyler. Narin ise arkadaşlarına veda etmek için son kez işe gider. Bunu öğrenen Harun fabrikaya gider ve Narin’i hırpalar. Bu üzüntü sonucu Narin fabrikada erken doğum yapar.
Mustafa, Dr. Serdar’ın kamp alanını dağıtmaya ve onları oradan kovmaya kararlıdır.  Mustafa iş makineleriyle kamp alanını yerle bir eder. Serdar yıkımı görünce delirir ve Mustafa’yla kavgaya tutuşurlar.
Harun ailesi ile Söke’ye dönmek için bütün hazırlıkları tamamlar. Her şeyi hazırlamıştır. Narin gelmeyeceğini söylediğinde Harun çıldırır ve oğlunu alır, çıkar ve gider. Oğlunun kaçırılmasına engel olamayan Narin’in haykırışları havada yankılanır. Duriye, Mustafa’yı arar ve yardım ister. Mustafa küçük bebeğin peşine düşer. Ancak yolda onu korkunç bir manzara beklemektedir. Mustafa yıkılır.

BÖLÜMLER