X
X

25. Bölüm

11 Aralık 2009

Narin’in sözleri Serdar’ı yaralıyor

Dul kadın olmanın zorluklarını yaşayan Narin, içi kan ağlayarak da olsa Serdar’a, kendisini rahat bırakmasını ve hayatından çıkmasını söylüyor.
Narin, dul kadın olmanın zorluklarını yaşar ve Serdar’a, içi kan ağlayarak da olsa kendisini rahat bırakmasını, hayatından çıkmasını söyler ve onu kendinden uzak tutmaya karar verir. Aslan Bey’in milletvekili misafirlerinin otele gelmesi ve sahnede Bahar’ı istemeleri Aslanlığı Konak’ı birbirine katar. Bahar bu kadar aşağılanmayı kabul edemez ve elinden geleni ardına koymaz. Mustafa, Asiye’nin haberi olmadan onu boşama çalışmalarını sürdürmektedir. Narin’in de İzmir’e iş gezisini öğrenen Mustafa iyice delirir ve bütün hıncını Asiye’den çıkarır.
Serdar, Narin’in söyledikleriyle kendine bir türlü gelemez, hala bu olanlara inanamamaktadır. Kaçıp uzaklaşmak için Paris’e yol tutar fakat, nereye giderse gitsin Narin’in de onunla geldiğini fark edemez. Bunu anladığında ise yolunu değiştirir ve Narin’in peşinden İzmir’e gider. Serdar’ı gören Narin şoke olur. Serdar artık susmayacaktır.

BÖLÜMLER