X
X

Bir Çocuk Sevdim yürekleri ağıza getirdi

17.09.2011 Cumartesi 13:09 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Baba kızın uçurum kenarındaki hesaplaşmasında heyecanlı anlar yaşandı.

Turan, bir çözüm yolu bulmak için Sinan'ın evine gitti; ancak hiç beklemediği bir tavırla karşılaştı. Sinan'ın babası Mine'nin karnındaki bebeğin başkasından olabileceğini ima ederken, Turan'ın omuzlarına kaldıramayacağı bir yük daha koydu.

Turan ayaklar altına düşen onurunu kurtarmak için Mine'yi uçurumun kıyısına götürdü. Mine, Turan'ın sunduğu seçenekle hiç düşünmeden kendisini derin maviliğe bıraktı. Baba yüreği buna dayanmadı ve Turan Mine'nin arkasından atlayarak onu kurtardı. Turan yaşadıklarının ağırlığıyla yolda fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Şimdi aile için yine birlik olma zamanıydı.

Mine bir yandan evdeki sorunlarla boğuşurken, bir yandan da Sinan'a ulaşmanın peşindeydi. Sinan ise telefonlarına ve mesajlarına cevap alamadığı Mine'yi çok merak ediyordu.

Sinan'ın babası eve gelen davetsiz misafir sonucunda harekete geçerek, Sinan'ın yurt dışına gidişini hızlandırmaya karar verdi. Sinan'ı amcasının çok hasta olduğu ve hemen onun yanına gitmesi gerektiği yalanını söyleyerek, bu gidişe ikna etti ama bu son dakika kararı ve Mine'ye ulaşamama durumu Sinan'ın canını çok sıkıyordu.

Diğer yandan Emine, Mine'nin aşkla ilgili söyledikleri karşısında önüne geçilemez bir intikam hırsıyla dolmuştu. Sinan'dan Mine'nin telefonuna gelen Amerika'ya gideceği mesajını okumuş ve ona herşeyin bittiğini söyleyen bir mesaj göndermişti. Sinan yıkılmış bir halde yola çıkarken, onun gideceğini öğrenen Mine evden kaçarak peşine düştü.

Timur ise çok değer verdiği Turan Usta'nın sıkıntıda olduğunun farkındaydı. Onunla sorunlarına çözüm bulmak için dertleştikleri sırada Turan'ın küçük kızı Mine'nin hamile olduğunu öğrenerek sarsıldı.

Bir Çocuk Sevdim'in 2. bölümünün tamamını izlemek için TIKLAYIN