X
X

Mine ve Hasan bebek....

26.11.2011 Saturday 13:38 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Mine, bebeğini dünyaya getirdi.

Bir Çocuk Sevdim'in yeni bölümünde; Sinan'la birlikte çekilen fotoğrafını yırtan Timur'a ateş püsküren Mine, evden gitmek istediğini söyledi. Buna dayanamayacağını düşünen Timur, yırtık fotoğraf parçalarını alarak bir arkadaşına birleştirtti ve Mine'ye geri verdi. Bu hareketle, Mine'nin Timur'a olan öfkesinin yerini güven aldı.
 
Emine, yine tek başına çıktığı bir gece, sarhoş bir halde kaldırımda ağlarken,  Timur'a rastladı. Emine, dolmuşluğun ve sarhoşluğun verdiği duyguyla, Timur'a onu sevdiğini belli etti. Timur'un onu kırmamak için bu duruma hiddetlenmemesi, Emine'yi daha da rahatlatarak Timur'un iş yerine gidip her şeyi açık açık konuşmaya sevk etti.
 
Erdal, Funda'yı isteme olayının gecikmesi yüzünden ailesine öfkeliydi. Oğlunun durumunu farkeden Turan ve ailesi, Funda'yı istemeye gitti; ancak, Funda'nın annesinin yaptığı konuşma sonrasında, iki aile arasında ipler gerildi.
 
Öte yandan, Süreyya'nın durumu iyice içinden çıkılmaz duruma geliyordu. Bombalama olayıyla ilgili sorguya alınan birinin, Süreyya'nın adını vermesi, onun tekrar hapse atılmasına sebep olacaktı. Süreyya bunun, onu telefonlarla rahatsız eden komiserin işi olduğunu anlamıştı ve geriye tek şey kalıyordu, kaçmak!
 
Merve'nin Mine'ye karşı olan tavırları iyice su yüzüne çıkmaya başladı. Mine'yi, eve gelen arkadaşlarına evdeki görevlinin yardımcısı olarak tanıttı. Arkadaşlarıyla birlikte araba kullanacak olan Merve'ye engel olmak isteyen Mine, Merve'nin bu tehlikeli oyunuyla zorlu anlar yaşadı.
 
Bunlar olup biterken, Turan ve Sebahat arasında yakınlaşma iyiden iyiye kendini hissettirmeye başladı. Sebahat'i dinlemeden yargılayan Turan, pişmanlık içindeyken, Sebahat onu çalıştığı yere götürdü, dikimevine! Ekmek parasını buradan kazandığını, o yanında gördükleri Rus kadınların da bu giysileri bavul ticareti yaparak sattıklarını Turan'a itiraf etti. Bunu, sırf o kadınların kötü yola düşmemesi, onlara yardım etmek için yaptığını söyledi. Bu itiraf karşısında iyice utanan Turan, orayı terketti.
 
Süreyya'nın kuklalarıyla sergilenen oyunu izlemeye giden Mine, orada sancılanarak hastaneye kaldırıldı. Derhal doğuma alınan Mine, bir erkek çocuk dünyaya getirdi. Ona, Süreyya'nın kocasının adı olan Hasan ismini verdi. Herkesin yüzünü güldüren Hasan bebeği gören Turan, yumuşayarak Mine'yi affetti.

Bir Çocuk Sevdim'in son bölümünden görüntüler için TIKLAYIN!
 
Bir Çocuk Sevdim dizisinin fanı olmak için TIKLAYIN!
 
Bülent İnal'ın fanı olmak için TIKLAYIN!
 
Gülcan Arslan'ın fanı olmak için TIKLAYIN!
 
Bir Çocuk Sevdim dizisinin oyuncularının fanı olmak için TIKLAYIN!
 
Bir Çocuk Sevdim dizisinin geçmiş bölümlerini izlemek için TIKLAYIN!