X
X

Mine'den Timur'a şartlı evet

22.10.2011 Saturday 11:09 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Mine, Timur'un evlilik teklifine şartlı olarak evet dedi.

Bir Çocuk Sevdim'in 7. bölümünde; yapayalnız kalan Mine, Timur'un evlilik teklifine hiç bir zaman onun karısı olmayacağı ve teyzesi hapisten çıkana kadar evlenmeyeceği şartlarını öne sürerek "Evet" dedi. Bunun üzerine harekete geçen Timur, Süreyya'nın hapisten kurtarılması için iyi bir avukatla anlaştı.

Süreyya'nın başı dertte. Yurtdışından ülkeye girişinin ertesi gününde yapılan bombalı saldırının zanlısı olarak hapishaneye yerleştirildi. Timur, delil yetersizliğiyle iyice çaresizliğe düşen Süreyya'yı hapisten kurtarabilecek mi?

Emine, Timur'un Mine'yle evlenmek istediğini öğrenmesinden sonra bozulan psikolojisi daha da kötüye giderek, mutsuzluğunu herkese göstermeye başladı.

Erdal, Funda'nın annesinin şartlarını yerini getirmek için ilk adımı atarak, mahallenin berber dükkanında işe başladı.

Timur'un kızı Merve, babasının evleneceğini öğrendikten sonra, bu işe şiddetle karşı çıktı ama nafile... Timur Mine'yle evlenmeyi kafasına koymuştu. İlerleyen bölümlerde Merve, bu evlilikte çok sorun çıkartacağa benziyor.

Sokak ortasında tartaklanan Sebahat'i gören Turan, onu kurtarmak için adamın karşısına dikilince, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Sebahat Turan'a, adamın erkek arkadaşı olduğunu ve bu işe karışmamasını söyleyince, Turan şaşkına dönerek olay yerini terketti. Daha sonra meyhanede Turan'la karşılaşan Sebahat, durumu kurtarmak için böyle bir tepki verdiğini söyleyince Turan'ın gönlünü aldı.

Mine, Timur'un daveti üzerine onun evine giderek, Timur'un onun için hazırladığı sürprizle, uzun süredir unuttuğu mutluluğu tattı. Timur, anahtarı sadece Mine'de duracak olan bir oda hazırlamıştı. İçinde beşik olan bir oda...

Bir Çocuk Sevdim'in son bölüm fotoğraf galerisine gitmek için TIKLAYIN!