X
X

Sinan yeniden uzaklaşıyor

19.11.2011 Saturday 09:50 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Hayal kırıklığı yaşayan Sinan, gitmeye karar verdi.

Bir Çocuk Sevdim'in 10. bölümünde; Sinan, Timur'la ilk karşılaşmasında Mine'nin hamile olduğunu öğrendi. Bunu öğrendikten sonra dünyası başına yıkılan Sinan, artık Türkiye'de kalmak istemediğini ailesine söyledi. Annesi derin bir vicdan azabı çekerken, babası gerçekleri Sinan'dan saklamaya devam ederek, onu uzaklaştırmayı seçti.
 
Merve'nin Mine'ye kötü davrandığını farkeden Timur, kızıyla konuştu. Merve, Mine ve babasına pişman olduğunu göstererek başka planlar düşünmeye başladı. Mine'den özür dileyen Merve, kendi hazırlayacağı yemek için Turan ve ailesini de eve davet etti. Mine ve Timur, Merve'nin bu hareketinden iyi şeyler çıkartırken, Merve'nin aklında başka bir şey vardı. Mine'ye o gece giymesi için annesinin elbisesini, sanki kendi almış gibi hediye etti. Elbiseyi Mine'nin üzerinde gören Timur, sert bir tepki vererek elbiseyi çıkarttırdı. Çift arasında gerginliği gören Turan, bir kez daha hata yaptığını düşünerek daha kötü oldu. Kafasını dağıtmak için gittiği meyhanede Sebahat Hanım'a rastladı. Sohbet etmeye başladıkları anda, içeri giren davetsiz misafir, Turan'ın keyfini tamamen kaçırdı.
 
Merve'nin yemek davetine katılmak istemeyen Emine evde yalnız kalmıştı. Emine, düşüncelerinin etkisiyle nöbet geçirerek teyzesini aradı. Emine'nin durumunu hiç beğenmeyen Süreyya, Esmahan'ı onu doktora götürmek için ikna etti.
 
Erdal, Funda'nın çevresinde görmeye başladığı yabancı bir erkekten sonra, artık ilişkilerini daha ciddi bir boyuta taşımaya karar verdi ve durumu ailesine açtı. Turan da oğlunun bu isteğine olumlu yanıt verdi.
 
Öte yandan, mahallede Rus kadın dedikodusu yapılmaya başladı. Turan da Sebahat'i dinlemeden onu yargılayınca, ikilinin arası açıldı.
 
Bir yandan yıllar önce kaybettiği kocasını bulma umudunu yitirmemeye, diğer yandan da hayatını devam ettirmeye çalışan Süreyya, takip telefonları almaya başladı.
 
Timur'dan para almayı kabul etmeyen Mine, Süreyya'nın bir arkadaşının sahibi olduğu kitapçıda işe başladı. Bu durum Timur'u rahatsız etse de, çalışmasına ses çıkartmadı. Elbise olayından sonra bozulan aralarını düzeltmek için, iş çıkışında Mine'yi alarak yemeğe çıktılar. Merve, babasının Mine'ye yardımcı olmak için değil, ona aşık olduğu için evlendiğini düşününce sinir krizi geçirerek her şeyi kırıp döktü. Eve geldiklerinde kötü bir manzarayla karşılaşan Timur, kızına sert bir şekilde hesap sordu. Merve de Mine'nin yastığının altında bulduğu fotoğrafı babasına göstererek onun gözünü açmaya çalıştı. Timur ise fotoğrafı parçalara ayırdı.
 
Bir Çocuk Sevdim'in 10. bölüm fotoğraf galerisine gitmek için TIKLAYIN!
 
Bülent İnal'ın fanı olmak için TIKLAYIN!
 
Gülçin Arslan'ın fanı olmak için TIKLAYIN!
 
Hakan Kurtaş'ın fanı olmak için TIKLAYIN!