X
X

“Bizim Yenge” ilk bölümden zirveye yerleşti

18.08.2011 Thursday 15:57 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Reyting’e de sosyal medyaya da damgasını vurdu...

Kanal D’nin yeni komedi dizisi “Bizim Yenge” daha ilk bölümden günün en çok izlenen dizisi oldu ve Çarşamba ekranın zirvesine yerleşti.
BİZİM YENGE 1. BÖLÜM (İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!)
Kanal D’nin başrollerini Şebnem Bozoklu, İlker Aksum, Tülin Özen, Yetkin Dikinciler ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun paylaştıkları yeni komedi dizisi “Bizim Yenge”nin çarşamba akşamı ekrana gelen ilk bölümü, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 5.4 reyting ve yüzde 23.4 izlenme payı, Tüm Kişiler’de de yüzde 4.4 reyting ve yüzde 17.8 izlenme payı ile ilk bölümden zirvede yer aldı.
“Bizim Yenge” yayına girdiği andan itibaren sosyal medyanın da bir numaralı gündemi oldu. Diziyle ilgili olarak başta twitter olmak üzere, kanald.com.tr forum sayfalarında ve kanal d facebook’ta diziyle ilgili yoğun yorumlar yer aldı. twitter’da “trending topic” olan “Bizim Yenge”, gecenin sosyal medya gündemine de damgasını vurdu.

Filiz’e büyük sürpriz
İlk görüşte aşık olduğu Bahri (İlker Aksum) için, babasına karşı koyma pahasına, evinin kadını olmak isteğiyle dolup taşarak İstanbul'a gelen, ancak evlenir evlenmez, kocasının 8 tane erkek kardeşinin olduğunu öğrenmek gibi büyük bir sürprizle karşılaşan Filiz’in (Şebnem Bozoklu) hikayesini konu alan “Bizim Yenge”, eğlenceli hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyicilerden tam not aldı. Samimi, sıcak ve naif hikayesiyle, ilk bölümden izleyicilerin yeni ekran gözdesi olmayı başaran “Bizim Yenge”nin yeni bölümleri de şimdiden iple çekilir oldu.
BİZİM YENGE 2. BÖLÜM TANITIM FİLMİ (İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!)