X
X

Bizim Yenge'de işler karıştı

23.10.2011 Sunday 12:39 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Bahri'nin eski sevgilisi geldi, ortalık karıştı.

Bizim Yenge'nin son bölümünde; Mehpare Hanım, Filiz'in üzerine oynamaya devam ediyor. Son olarak, Bahri'nin eski sevgilisi Belma'yı bulan Mehpare, onu yine Bahri'nin peşine takmayı başardı.

Bahri'nin yıllar önce ayrıldığı sevgilisi Belma, bu ayrılıktan sonra uzun süre kendine gelememiş, üstüne bir de evlilikten uzak duran Bahri'nin evlendiğini duyunca, yaşadığı acının öcünü almak için geri döndü. Mahalleye gelince ilk işi Bahri'nin taksisine binip kendini hatırlatmak oldu. Bahri, bu karşılaşmadan sonra huzursuz olmuşken, bir de Belma'nın Filiz'le tanıştığını görünce, onu üniversite yıllarından arkadaşı olarak tanıtarak durumu kurtardığını düşündü; ancak, eve girip çıkmaya başlayan Belma'nın durmaya niyeti yoktu. Bahri'yle şantaj yaparak görüşmeye devam etmek istedi.

Bu arada Belma'da bir gariplik olduğunu farkaden Filiz'in içi hiç rahat değildi. Bunu Zeyno'yla paylaştı. Zeyno'nun da içine kurt düştü. Onu takip edince, Belma'nın onu bulmak uğruna mahalleye geldiği adamın Adem olduğunu görerek şaşkına döndü. Adem, kardeşi Bahri'nin zor durumda olduğunu görerek, Belma'yı ondan vazgeçirmek için buluşmaya gidince durumlar iyice karıştı.

Filiz'e yalan söylediği için diken üstünde olan Bahri, bu duruma daha fazla dayanamayarak herkesin sofrada olduğu bir anda, Filiz'e Belma'nın eski kız arkadaşı olduğunu itiraf etti.

Bizim Yenge 10. bölümünün tamamını izlemek için TIKLAYIN!