X
X

Ömür Gedik'in ilk klibinde yakışıklı oyuncular rol aldı!

27.05.2011 Friday 17:27 (Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

İşte Ömür Gedik'in Teoman'la seslendirdiği 'Orda Kal'ın klibi...OYNAT.TV

Ömür Gedik, Hop Dedik Orda Kal adlı single'ının ilk klibini Teoman'la birlikte seslendirdiği, söz ve müziği Sezen Aksu'ya ait olan Portakal Orda Kal! adlı parçaya çekti.
GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYIN!
Çekimleri üç gün süren klipte Ömür Gedik'e sinema ve televizyon dünyasının ünlü oyuncuları Tamer Karadağlı, Hayal Garip, Sarp Apak ve Burak Özçivit eşlik ettiler.

Yapımcılığını Selçuk Yazar, yönetmenliğini ise Emir Khalilzadeh'in yaptığı klip sinema tadında üç kısa hikaye anlatıyor. Klipte farklı hikayelerde oyuncularla birlikte kamera karşısına geçen Gedik; "Bu albümün tüm geliri hayvanlar için yapılacak porjelerde kullanılacak. Bu nedenle ilk klipte hayvan sevgisini anlatan üç kısa hikayeyi bir araya getirdik. Geniş hayran kitleleri olan usta oyuncular klipte yer alarak, bize büyük destek oldular. Hepsine teker teker teşekkür ediyorum. Klipte ayrıca iki köpek, bir de kedi rol aldı. Bunlardan biri de benim köpeğim Oğlum'du. Çekimler sırasında hiç bir hayvana zarar verilmedi. Aksine hayvanlar ve oyuncular arasında güzel dostluklar kuruldu." dedi.